Scenic 2 Gösterge paneli değişimi sonrası teyp bilgisini görmeme

elemor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha önce başına gelen oldu mu bilmiyorum. Servisle müşteri memnuniyetinden değiştirmemeleri üzerine saç baş olduktan sonra size 1000 tl verip değiştirmektense deyip çıkma gösterge paneli ile işi halledelim dedik. Onca zaman nasıl olsa gösterge paneli sorunu kronik eninde sonunda gidecek deyip servise onca para verdikten sonra sinir harbi yaşıyor insan..

Her neyse, yeni aldığımız gösterge paneli ABD veya Kanada'dan gelme. Tabiki bizim araca göre yeniden programlandı ancak teyp bilgilerini okumadı bir türlü. Teyp çalışıyor ancak direksiyon kumandası ve göstergede bilgileri okumuyor. Aracın üzerinden çıkan gösterge paneli 2005 yapımı yeni gösterge paneli 2010 yapımı. Bir yerde okumuştum sonraki çıkan teypler ubdate list veya tunner list oluyormuş. Bununla mı ilgisi var 2007 ve üzeri araçlarda bulunan CD çalardan taksam düzelir mi? Veya başka bir çözüm bilen var mı?

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birebir aynı kodlu göstergeyi alıp takmalıydınız. Benimde radyo ekranım göstermiyor. Teybi değiştirdim İdare ettiriyorum

SM-G925A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

elemor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim ustalarda öyle bir kabiliyet olsa servisler iş yapamazdı zaten. Eski gösterge ekranındaki ilgili codec devreleri ile yer değiştirsek çiplerinde değişmesi gerekir mi?
Konuyla ilgilenen profesyonel bir ekip buldum vakit bulunca onlara götürmek istiyorum sırf merakımı gidermek amacıyla araştırıyorum. O zamana kadar zaten almak istediğim mp3 çalarlı bir teyp bakıyorum.
OA_4548095.jpgPiranha Encore X Type hakkında bilginiz var mı? Veya bilgisi olan arkadaş var mı? Çok ahım şahım bir şey olmasına gerek yok. Dosya içeriğini görüp direksiyondan kontrol edebileyim, Müzik arşivimi uzun yolda taşıyabileyim yeterli.

elemor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teyp "ubdate list" çıktı. 2010 yapımı bir ekran panelinin tuner list olma ihtimali var mı ki?

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence yok.

SM-G925A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi