Scenic hayrani olarak araniza katilmak istiyorum

Ugur1903

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar abilerim kardeslerim foruma yeni uye oldum eskiden beri bi Scenic sahibi olmak istiyorum hayraniyim bu arabanin 1.6 Lpgli prevellige donanima sahip bi arac ariyorum bana bu konuda engin tecrubelerinizi aktarirsaniz cok sevinirim ilanlarda bi kac arac gozume kestirdim ama neyine bakilir ne olmali yada olmamali cok deneyimsizim yardimlarinizi bekliyorum ozellikle Yusuf29 nickli abim konuya hakim oldugunu nerdeyse butun yorumlarini okuyarak anladim saygilar... ,

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoş geldin Uğur kardeşim. İnşallah gönlüne göre bir araç bulursun.

Ugur1903

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah sagolun tek hosgeldin diyen siz oldunuz Hakki bey

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Hoşgeldiniz.

Therammsteiner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldin... bnm araç satılık ilgilenirsen 2008 lpgli...privilege sunroof hariç full modelidir..

merakli76

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar abilerim kardeslerim foruma yeni uye oldum eskiden beri bi Scenic sahibi olmak istiyorum hayraniyim bu arabanin 1.6 Lpgli prevellige donanima sahip bi arac ariyorum bana bu konuda engin tecrubelerinizi aktarirsaniz cok sevinirim ilanlarda bi kac arac gozume kestirdim ama neyine bakilir ne olmali yada olmamali cok deneyimsizim yardimlarinizi bekliyorum ozellikle Yusuf29 nickli abim konuya hakim oldugunu nerdeyse butun yorumlarini okuyarak anladim saygilar... ,
Hoşgeldin Uğur1903, nickindeki rakamı da çok beğendim bu arada.. :d Ben de 20 gün kadar önce Renault Scenic Privilege satın aldım 2006 otomatik. Galiba navi hariç full donanım...Cam tavan ve sunroof var. Sadece cd chargerin içini boşaltmış çakal... :mad: Aracımın sürüşü çok hoş, bazı ufak tefek sıkıntıları var bilerek satın aldım, kazasız bir araç. Değişen sadece ön cam o da serviste. Etek altı 5-6 parça boya var, takıntı yapmamaya çalış.
Söylemek istediklerim, aracın gösterge panosu değişmiş mi, önden kazası var mı bunlara bak, etek altı boya, ya da yandan değişen parçalarda varsa eski fotoğraflarını araştır, sıkıntı yoksa takılma, expertiz raporu mutlaka al, 5664 ten sms ile kaza detay bilgisi iste, elektrik donanım ve beyin önceliğin olmalı. Yokuş kalkış desteği mutlaka çalışır olmalı, bir iki tur at. Müsait bir yerde hız yap savurma, direksiyonda ve ön takımlarda ses var mı bak, camları kapatarak tabii ki.. :d Otomatik alacaksan vites geçişleri hissedilir derecede sertse şanzumanda sıkıntı vardır.. Zaten bunları expertizde göreceksin.. Hayırlı olsun inşallah temiz bir araç ve satıcısı karşına çıkar renktaşım... ;)

piyanist3535

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldin kardeşim