Sürelli yanan ışık

hunter3510

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaslar 2012 1.5 dızel fluence aracımı yenı aldım. Aracımda sureklı yanan vıtes ısaretı var. Bu bı arıza mıdır yoksq normalmıdır. Fotosunu aşağıda paylaşıyorum. Yardımcı olursanız cok sevınırım. Sımdıden tesekkurler. 60f82d09e8b935c9dff01a9278a288cb.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaslar 2012 1.5 dızel fluence aracımı yenı aldım. Aracımda sureklı yanan vıtes ısaretı var. Bu bı arıza mıdır yoksq normalmıdır. Fotosunu aşağıda paylaşıyorum. Yardımcı olursanız cok sevınırım. Sımdıden tesekkurler. 60f82d09e8b935c9dff01a9278a288cb.jpg

Biraz önce başka bir konuda okuduğum kadarı ile o vites simgesi sabit yani sürekli yanıyor vites değiştirmeniz gereken zamanda yukarı veya aşağı ok simgesi belirip vites değişiminden sonra yine sadece ok simgesi kaydoluyormuş.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Farklı bir sitede aynı sorunu yazmışlar

" Araç çalışmadan önce bir kaç saniye sabit kalırmış onun haricinde sabit kalırsa eğer arızaymış.
Geri vites dişlisi yanmış ondan dolayıymış sorun.."

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hunter3510

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Farklı bir sitede aynı sorunu yazmışlar

" Araç çalışmadan önce bir kaç saniye sabit kalırmış onun haricinde sabit kalırsa eğer arızaymış.
Geri vites dişlisi yanmış ondan dolayıymış sorun.."

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onu ben de okudum da. Gerı vıtes dıslısı yansa aracı kullanırken ya da vıtes gecıslerınden anlasılmaz mı yaaa?? Benım aracımda hersey normal ama. Vıtes gecıslerınde de hıc sıkıntı yok. Tam anlamadım valla.

hunter3510

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar bu ikaz isigini servise sordum. Ariza falan degilmis. Normal bi durummuş. Araclarin versiyonlarina gore bazılarında yanip sonermis bazilarinda hic yanmazmis bazilarinda da sureklı yanarmış. Yani normal bi durummuş. İcim rahatladi. Benim durumumda olan arkadaslar icin paylasmak istedim.