SYMBOL 1.2 2015 JOY PAKET Çelik Jant ve Gizli Özellik

Esad

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba Aracım 1.2 2015 Joy Paket, Aracıma Çelik Jant Takmak istiyorum Aracı çok yorar ve çok yaktırır diyorlar bu konuda görüşlerinizi almak istiyorum, Ayrıca Aracın gizli özelliklerini açtırmak istiyorum, araca herhangi bir zararı bulunuyor mu? Ankarada nerede açtırabilirim bu konuda görüşlerinizi bekliyorum teşekkürler.

nurettin_kapln

Kayıtlı Üye
60-Tokat
1.2 motorun touch paketinde zaten 5 kol çelik jant var aynısını takarsanız hiçbir problem olmaz. ama gidip de 17/18 inç jant takarsanız o araba onu kaldırmaz.
Arkadaşlar Merhaba Aracım 1.2 2015 Joy Paket, Aracıma Çelik Jant Takmak istiyorum Aracı çok yorar ve çok yaktırır diyorlar bu konuda görüşlerinizi almak istiyorum, Ayrıca Aracın gizli özelliklerini açtırmak istiyorum, araca herhangi bir zararı bulunuyor mu? Ankarada nerede açtırabilirim bu konuda görüşlerinizi bekliyorum teşekkürler.

Esad

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Touch pakette çelik jant olduğunu bilmiyodum 15inç çelik jant düşünüyorum güzel görüntü için

nurettin_kapln

Kayıtlı Üye
60-Tokat
hocam sahibinden ilanlarına bakın 1.2 touch paket. jantları çeliktir. ayarlayın onlardan bence. yakışıyor da.
Touch pakette çelik jant olduğunu bilmiyodum 15inç çelik jant düşünüyorum güzel görüntü için

chnysr

Kayıtlı Üye
16-Bursa
aracınızda yap eksilme oluyormu 1.2 benzinli araçlarda olabiliyormuş?