Tek beyaz saa plaka rs yi bilen ??

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Tek beyaz ama orjinal beyaz değil

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Pistlerde ve otoban yarışlarında güzel geçmişi olan bir RS dir, orjinali siyahtır sonradan keyfe keder beyaz renge boyanmıştır, motorunda ve yazılımında modifiyelidir, seneler önce sitemizin eski adminlerinden birisi bu aracın sahibiydi, o zamanki hali güzeldi sonrasını bilemiyorum kardeşim...

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uzak Durmanda Fayda Var Kardeşim :eyv :eyv

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
140.000 km de olması bana göre bir problem... Yani araba hususi gibi kullanılmış .
Beyaz olması AYRICALIK YARAT- Mıyor .

Ben olsam daha temiz araçlara bakarım . Arabanın piste çıkması roll nightlara katılması önemli değilde . Piste ve roll nightlara profesyonel kullanıcılar tarafından çıkarılmadı .
Örneğin daha önce pist deneyimi belki de yaşamamış birisi tarafından İstanbul parkta hunharca pistin dışına çıktığı olmuştu... Vidyoları youtube da var.

fenaburak53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
her zaman bir bilene sor boşuna dememişler pistte yarıştığı videoları görmüştüm, az çok motor modifiyesi olabileceğini tahmin ediyordum ama bu beyaza boyama işi hiç aklıma gelmemişti döşeme rengi farklı olduğundan beyaz olmasını hiç sorgulamadım bide üretimde beyaz kasalarda var
o zaman soruyu şöyle değiştireyim tavsiye edebiliceğiniz bir rs var mı ilanlarda olan ve ya olmayan çevrenizde bulunan zaten sabırla rs koltuğuna oturacağım günü bekliyorum biraz daha bekleriz temizi varsa!!

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2-3 hafta önce sorsaydın 26 RS vardı satıldı...

fenaburak53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2-3 hafta önce sorsaydın 26 RS vardı satıldı...

karahan abinin arabasını diyosun galiba onuda araştırdım çok temiz kullanıyo bakıyo ama motoru yenilemiş galiba o biraz soru işareti bırakıyo

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabası satılık değil ama ben RS alacak olsam Ankara'da tandığım bir Abi var siyah RS kullanıcısı onun arabasını alırım .

Moderatörün son düzenlenenleri: