Yardımınıza ihtiyacım var.

rni07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, aralarından bildiklerinizi yanıtlayabilirseniz memnun olurum, teşekkürler.

1. Pedal lastikleri aşınmış durumda, internetten 20 tl' ye yeni set aldım orjinal görünümlü, kendim takabilir miyim, nasıl takılıyor.
  2. Pedalların tam üstünde saçma sapan bir kutu-kapak gibi bir şey sarkıyor, pedalların arasına sıkışacak nerdeyse, asılınca gelmiyor da, nasıl çözülür.
  3. Sol sinyal yanmıyor, ampul ne kadardır, kendim değiştirebilir miyim, maliyeti nedir, hangi ampulden gerekiyor.
  4. Harita lambası yanmıyor, kendim değiştirebilir miyim, ne kadara mal olur.
  5. Silecek suyu çok zayıf püskürtüryor, tam dolu olmasına rağmen tank, nasıl çözebilirim.
  6. Saat çalışıyor görünüyor ama her seferinde saat 00:00'dan başlıyor, nasıl çözebilirim.
  7. Çakmaklık yerinden komple çıkıyor, çözümü var mıdır.
  8. kilometre sıfırlama düğmesi çalışmıyor, ne kadara mal olur.
  9. Direksiyon iyice ağırlaştı, nasıl çözebilir ya da çözdürebilirim.
  10. Araç tüpe yaklaşık 4 dakikada geçiyor, normal midir.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, aralarından bildiklerinizi yanıtlayabilirseniz memnun olurum, teşekkürler.

1. Pedal lastikleri aşınmış durumda, internetten 20 tl' ye yeni set aldım orjinal görünümlü, kendim takabilir miyim, nasıl takılıyor.
  2. Pedalların tam üstünde saçma sapan bir kutu-kapak gibi bir şey sarkıyor, pedalların arasına sıkışacak nerdeyse, asılınca gelmiyor da, nasıl çözülür.
  3. Sol sinyal yanmıyor, ampul ne kadardır, kendim değiştirebilir miyim, maliyeti nedir, hangi ampulden gerekiyor.
  4. Harita lambası yanmıyor, kendim değiştirebilir miyim, ne kadara mal olur.
  5. Silecek suyu çok zayıf püskürtüryor, tam dolu olmasına rağmen tank, nasıl çözebilirim.
  6. Saat çalışıyor görünüyor ama her seferinde saat 00:00'dan başlıyor, nasıl çözebilirim.
  7. Çakmaklık yerinden komple çıkıyor, çözümü var mıdır.
  8. kilometre sıfırlama düğmesi çalışmıyor, ne kadara mal olur.
  9. Direksiyon iyice ağırlaştı, nasıl çözebilir ya da çözdürebilirim.
  10. Araç tüpe yaklaşık 4 dakikada geçiyor, normal midir.

1 pedal lastiği yukarı aşağı esnetince rahatlıkla yerinden çıkıp takılır sökünce altındaki tapalari görürsünüz zaten
2 araca sonradan takılan bir ekipman olabilir
3ve 4 sökmesi takması çok rahattır sinyal ampulü sökerken çevirerek çıkıyorsunuz elinizden geliyorsa böyle şeyler rahatlıkla Söke bilirsiniz
5 su fiskiyeleri tıkanmıştır çıkışlar yenisi ile değiştirmek veya mantıklı belki motorda sorun olabilir ama tahminim iski'ye çıkışları tıkalı
6 - 7 bilmiyorum
8 düğme içindeki plastik tırnak kırıktır tamiri için bilgim yok
9 Hidrolik ise yağı eksilmiş olabilir
10 soğuk havalarda gaza geçiş uzun sürüyor gaza geçiş ayarı da yüksek olabilir