Yeniyim forumda yardımcı olabilirmisinz ?

vFurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar herkese forumda yenıyım yanlıs bir şey yaptıysam falan af ola bundan 1 hafta once 99 clıo 1.6 rxt aldım ızmırde 121 bın km'de aracın bakımları full serviste yapılmıs kagıtları raporları var fakat alırken ıcımız rahat etsın dıye yol ustundeki ekspertize soktuk adam arac yuksek devırde yag yakıyor gozlemledım falan dedı ıcımız rrahat etmedı gıttık tanıdık ustaya baktı gaz verdı kesıcıye soktu ettı kablolara baktı falan yag yok yag yakmadayok dumanda atmadı dedi iyi o zaman ustaya guvenerek aldık ılk arabamı sımdı bu sabah arabamı calıstırdım fakat duman atmaya basladı soguktan mıdır yoksa yag yaktıgından mı dumanda bı mavılık gormedım grıde değildi beyazdı sımdıden tesekkur ederım saolun

Not: Arac benzılıdır lpg yoktur (Kmde kac kurus yakar tahmını??):)

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Ailemize hoş geldiniz , aracınız hayırlı olsun. Duman atması soğuktan gayet normal, yakıtı clio kullanıcıları cevaplayacaktır.

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ailemize hoşgeldiniz, keyifli forumlar dilerimmmm. . .

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

vFurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yakıtı için cevaplayacak yokmu bide usta lpg taktırma dedi seni cok ugrastırır bu clıolarda cok sıkıntı cıkıyor dedi sizce ne yapmalıyım ?

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar herkese forumda yenıyım yanlıs bir şey yaptıysam falan af ola bundan 1 hafta once 99 clıo 1.6 rxt aldım ızmırde 121 bın km'de aracın bakımları full serviste yapılmıs kagıtları raporları var fakat alırken ıcımız rahat etsın dıye yol ustundeki ekspertize soktuk adam arac yuksek devırde yag yakıyor gozlemledım falan dedı ıcımız rrahat etmedı gıttık tanıdık ustaya baktı gaz verdı kesıcıye soktu ettı kablolara baktı falan yag yok yag yakmadayok dumanda atmadı dedi iyi o zaman ustaya guvenerek aldık ılk arabamı sımdı bu sabah arabamı calıstırdım fakat duman atmaya basladı soguktan mıdır yoksa yag yaktıgından mı dumanda bı mavılık gormedım grıde değildi beyazdı sımdıden tesekkur ederım saolun

Not: Arac benzılıdır lpg yoktur (Kmde kac kurus yakar tahmını??):)

yağ yakan araba mavi duman atar beyaz soğuktandır, ısınınca gider ısınınca devam ediyorsa ve çok bol sa o zaman tehlike, bende yaklaşık 3 yıl önce clio 2 2001 model vardı sonrasında tüp taktım yaklaşık 35 kr. yakar gibi