Yönetimden ayrılan arkadaşlarımız hakkında önemli açıklama...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
İftar organizasyonunda yaşanan iptal sonrasında facebook gurubumuzda korkmazbey nickli Devran arkadaşımızın iptalin sebebini soran konuya verilen cevaplar sonrasında RenaultFanClub nickli Ozan arkadaşımızın Yönetim Odasında açmış olduğu küfür ve hakaret içerikli konu sonrasında forum kuralları gereği kendisini banlamam gerektiği halde eskiye dayanan dostluğumuz ve yönetimdeki birlikteliğimizin hatrına kendisinin yetkilerini almakla yetindim...
Halil bu olaylar sırasında iftar yemeğinde olduğundan konuyu göremedi haliyle,işi telefonla haber almış ve gece beni aradı
Ozan'ın yetkilerini alamayacağımı söyledi aldıysam onunkileride kaldırmamı istedi,3 kere foruma girip konuyu okumasını istedim kabul etmedi ve yönetimden ayrılmak istediğini ısrarla söyledi...
Bende gereken neyse onu yaptım,konunun özü budur arkadaşlar,ikiside sevdiğim arkadaşlarımdır ama her ne olursa olsun samimide olsam kimsenin şahsıma veya yönetimdeki diğer arkadaşlara küfür etmeye hakkı yoktur,gidene saygım sonsuz ve emekleri için herkese teşekkür ederim...
Bu konuda yazılan ilk mesajın devamıda mevcut lakin sayfaya koymaya gerek duymuyorum,ilk mesaj zaten olayın özünü açıklıyor,mesajdaki küfürler için ben özür dilerim sizlerden...
Gereksiz polemik yaşanmaması adına konu kitlidir arkadaşlar,lütfen yönetici arkadaşlarımızda yazmasın...:eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Konuyu görmeden olaylar hakkında yanlış bilgilendirilenler için güncelleme...!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...