Polen filtresine köpük sıkılmış yardım lütfen.

burhan12

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
2013 1.2 joy aldım bilerek binmek için agir hasar kayitli ancak motoru vs. Düzgün tabikide kazali araba ufak tefek boyasi vs var neyse konum su
Bakimlarini yaptirmak icin goturdum yagi filtreleri degistik polen filtresinin yerine bildigimiz kapı köpüğü sıkılmış bunu falçata ile temizlersem sizce nasil olur bu köpüğü tam anlami ile içerden sökmenin yolları nedir ?

zmr35

Kayıtlı Üye
35-İzmir
2013 1.2 joy aldım bilerek binmek için agir hasar kayitli ancak motoru vs. Düzgün tabikide kazali araba ufak tefek boyasi vs var neyse konum su
Bakimlarini yaptirmak icin goturdum yagi filtreleri degistik polen filtresinin yerine bildigimiz kapı köpüğü sıkılmış bunu falçata ile temizlersem sizce nasil olur bu köpüğü tam anlami ile içerden sökmenin yolları nedir ?
Falçata ile temizleyin gözünüz görmüceği için telefonla video ala ala yada polen filtresi kutusunu deyiştirin

• Beğen
Tepkiler: burhan12

ADMİN

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Ucuz işçiliği anlarımda köpük sıkmak nedir.. Bu ustalar veya kendini ustaların yerine koyanlar insanın canını gerçekten sıkıyorlar...

• Beğen

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
O bölgeye köpük sıkılmasının tek nedeni torpidonun deforme olması ve en önemlisi yolcu havayastığının patlamış olması, büyük ihtimalle dirençle beyni kandırdılar, airbag in olması gereken yeri de köpükle doldurdular, geçmiş olsun...

• Beğen

burhan12

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
En sağlıklı ve en maliyetli yöntem 0 çıkma komple ön panel ile değistirmek sanırım,
Yada satılamama ihtimalini göz önünde bulundurarak polen filtresinin kabını değiştirmek ama ne yapsam karar veremedim, binmek icin aldim tamamda bu kadar nasıl ser.f...zleşebiliyorlar anlamadım

• Beğen
Tepkiler: *USTA