Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Megane 4 B sütunu üst kapı fitillerinin zamanla içe doğru eğilme ve şekil bozukluğu

Teşekkür / Beğen

Thumbs up Megane 4 B sütunu üst kapı fitillerinin zamanla içe doğru eğilme ve şekil bozukluğu

2016 Megane 4 hb aracımda ilk zamanlarda olmayan ama yıllar içerisinde giderek artan üst kapı fitillerinde içe eğilme ve sürtme nedenli tüm üst kapı fitilleri ve b sütunu piano black bakalitler garanti kapsamında değiştirildi.Şimdilik problem çözüldü.Tekrar aynı durumun yaşanmaması umuduyla...

TuRKSySTeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Değiştikten sonra yine oluyor. Usta cam motoru güçlü fitil zayıf, baskı yapıyor demişti. Benim aracın değişti, 3 kez de onarım yaptılar iyi kötü bişey oldu...

Teşekkür / Beğen
    2017 hb aracımda oldu, servis fitillere kilit atarak sorunu çözdü büyük ihtimal kronik bir sorun..
    Alıntı burty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2016 Megane 4 hb aracımda ilk zamanlarda olmayan ama yıllar içerisinde giderek artan üst kapı fitillerinde içe eğilme ve sürtme nedenli tüm üst kapı fitilleri ve b sütunu piano black bakalitler garanti kapsamında değiştirildi.Şimdilik problem çözüldü.Tekrar aynı durumun yaşanmaması umuduyla...

ertangun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Bu soruna ait fotoğraf var mı? Megane 4'ler için. Bendeki HB 2017 Model, 27bin kmde. Arka Camların V sütunu üst koşeleri çok az içeri doğru. Sorun bu mudur?
    Başka fitil sorunuyla ilgili fotoğraf da varsa paylaşır mısınız? Garanti bitimine az kaldı bir inceleyeyim ben de.
    Slow Down
    Peugeot 3008 e-HDi EAT6 Allure Elegance, Renault Megane HB 1.2 TCE EDC Icon

Teşekkür / Beğen
    Merhaba aynı sorun benim aracımda da vardı çıtalar yenisi ile değisti ama tekrar oldu tekrar servise gittiğimde düzeltip fitillerin tepesinden delerek kapıya sabitlediler bu şekilde düzelme oldu ama maksimum düzelme diyemem malesef

ertangun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Kerim42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba aynı sorun benim aracımda da vardı çıtalar yenisi ile değisti ama tekrar oldu tekrar servise gittiğimde düzeltip fitillerin tepesinden delerek kapıya sabitlediler bu şekilde düzelme oldu ama maksimum düzelme diyemem malesef

Teşekkürler, cevap için. Benim garanti 1.5 ay sonra bitiyor. Ben bugünlerde götüreyim. Ciddi bir sorun görünmüyor bende ama çözülmesi işime gelir tabi.
    Slow Down
    Peugeot 3008 e-HDi EAT6 Allure Elegance, Renault Megane HB 1.2 TCE EDC Icon

Teşekkür / Beğen
    2018 model 2019 çıkışlı aracımı kapıdan gelen ses için Eylül ayında servise götürmüştüm... Kapılara bakarken usta kapı lastiklerini neden degistirmedin, bir ara degistirelim demişti... Galiba kronik sorun...

Teşekkür / Beğen

aynı sorunu yaşayan arkadaşlar tamaydogar@gmail.com a sorun açıklamasını ve fotoğrafı gönderin blogumda yayınlayım
    Renault Megane 4 Cam Fitil Sorunu – tamaydogar@gmail.com adresine sizde yaşadığınız sorunu yazıp iletirseniz blogda yayınlanacaktır. (wordpress.com)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)