Megane4 gerçekten iyi araba

milas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane 4 güzel bir araç ama biraz abartmışsın bmw , mercedes , volvo , audi vs. bunlar başka bir dünya bir mercedes in koltuğuna oturduğunda en düşük seriside olsa farklı bir his yaşatıyor bunu ne megane 4 , ne golf nede başka bir c sınıfı yaşatabilir.Megane 4 ün şimdilik kronik sorunu yok ancak maalesef trim sesleri megane 3 teki kadar olmasada yine geliyor bizzat istanbul bursa arası git gel yaptım bozuk yollarda yine azda olsa sesler mevcut maalesef renault şu trim olayını bir türlü çözemiyor tasarımını hiç beğenmesemde golf ü bu konuda c sınıfında hiçbir otomobil geçemiyor.

quote_icon.png
scale Nickli Üyeden Alıntı

Evet gerçekten özene bezene yapılmış ve de Clio dan esinlenmiş türkiyede en çok satılan araba clio olunca onu baz alınarak çok ilerletmişler. Özellikleri; BMW Mercedeslerdeki premium seviyesinde; golf ü zaten katlamış gerçekten çok iyi iş becermişler tebrikler

2011 c180 mercedesii satıp megane aldım, evet megane güzel araba ancak kusura bakmayın mercedesle bir tutulması mümkün değil, çok özür dilerim bana soranlara ben diyorum yaşlı at ı bırakıp genç eşeğe bindim diyorum, teşbihte hata olmaz derler onun için sözümü lütfen saygısızlık olarak algılamayın.

milas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
http://www.renaultfanclub.com/renau...gaz-pedali-arada-bir-tepkisiz-kaliyor-22.html

bu konuda zaten en çok siz yazmıssınız sanırım ama, beğendiğiniz kadar değilmiş bu arabalar , en yakın zamanda şutttttttttttt..........

Bir arabadan Ne istediğinize bağlı olarak değişir. Maddi durumunuz iyidir 250.000 liralık diğer marka araçları satın alabilirsiniz.ama emin olun ki sorunsuz araç yoktur. Ekonomiklik , konfor, ucuz, servis ve yedek parça sıkıntısı olmayan, premium havası soluyup çok para vermek istemezseniz megane lar idealbir araç. Mercedes in Renault motoru kullanması bunun göstergesi. tercih sizin ama daha çok para verip pişmanlık yaşayacağınız güZel markalar var; istediğinize bağlı olarak Değişik sıkıntılar maceralar yaşamak isterseniz o sizin tercihiniz

Son düzenleme:

milas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir arabadan Ne istediğinize bağlı olarak değişir. Maddi durumunuz iyidir 250.000 liralık diğer marka araçları satın alabilirsiniz.ama emin olun ki sorunsuz araç yoktur. Ekonomiklik , konfor, ucuz, servis ve yedek parça sıkıntısı olmayan, premium havası soluyup çok para vermek istemezseniz megane lar idealbir araç. Mercedes in Renault motoru kullanması bunun göstergesi. tercih sizin ama daha çok para verip pişmanlık yaşayacağınız güZel markalar var; istediğinize bağlı olarak Değişik sıkıntılar maceralar yaşamak isterseniz o sizin tercihiniz
birde PASSAT deneyeyim bakayım müsait olunca inşallah, teşekkürler.......:eyv
otomatik vites olmazsa olmazım bu arada....

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
birde PASSAT deneyeyim bakayım müsait olunca inşallah, teşekkürler.......:eyv
otomatik vites olmazsa olmazım bu arada....

Deneyin iyi olur; megatronik arızasıyla, şanzıman yağ pompa patlamasıyla ; titremelerle; sensör arızalarıyla tanışmış olursunuz . Hayırlı olsun

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Deneyin iyi olur; megatronik arızasıyla, şanzıman yağ pompa patlamasıyla ; titremelerle; sensör arızalarıyla tanışmış olursunuz . Hayırlı olsun

çok iddialı konuştunuz, buradan megane4 dışında başka marka model alan perişan olur sonucunu çıkarabilir miyiz:)

başka markalardan kullanıp mutlu mesut olanları nasıl uyaralım sinsice bekleyen mustakbel arızalar hakkında:) bence hiç rahatlarını bozmayalım :)

belki hoşunuza gitmeyecek ama volswagen toplam degerlendirmede reno'dan bir gömlek üstün:)

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok iddialı konuştunuz, buradan megane4 dışında başka marka model alan perişan olur sonucunu çıkarabilir miyiz:)

başka markalardan kullanıp mutlu mesut olanları nasıl uyaralım sinsice bekleyen mustakbel arızalar hakkında:) bence hiç rahatlarını bozmayalım :)

belki hoşunuza gitmeyecek ama volswagen toplam degerlendirmede reno'dan bir gömlek üstün:)

Başka marka araçlar üstün olabilir doğrudur. zaten aralarında daha az özellik olmasına rağmen aynı segmentteki olan vw golf 40-50.000 lira daha fazla megane a göre. Şu bir gerçek ki her markanın kendine ait sorunları var. Vw forumuna girin ordada sayısız eleştiri hatta bir daha vw yanına yaklaşmayacağım diyen yüzlerce insan görebilirsiniz . Herşey göreceli; nasıl her insanın karakteri yapısı farklıysa bu farktan dolayı zevkler de tercihler farklı olabiliyor . Siz zenginsiniz dir bu araba size kötü gelir çünkü üst segment olarak pahalı arabaları kullandığınızdan basit gelir. Orta gelirli birisinizdir ; alt versiyondan bu segment arabaya geçmişsinizdir araba her yönden mükemmel hissettirir
Bana bu araba çok iyi geldi ama size ve başkasına kötü gelebilir o zaman tercihlerinizi değiştirerek diğerleri gibi mutlu mesut olabilirsiniz

Son düzenleme:

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ya kardeşim sana cevap vermeyim diyorum ama sürekli saçmalıyorsun hangi passat ta sensör arızası var kronik bana söylermisin hangi sensörler ? VW ni seven biri değilim aksine tasarımlarını hiç beğenmiyorum ama özellikle D sınıfında Passat C sınıfında Golf ü kalite , tasarım ve dayanıklılık olarak hiç bir marka geçemez ne megane ne focus ne astra vs. zaten satış rakamları bunu ispatlar nitelikte sadece Türkiye değil birçok avrupa ülkesinde de golf en çok sevilen c sınıfı compact araç olarak geçiyor ha konu tasarımsa megane serileri golf lerden hep daha yakışıklıdır bana göre hatta focus ve astra da golf ten çok daha şık duruyorlar ama konu kaliteye gelince hiçbir marka ayak uyduramıyor bir golf ün içine bindikten enaz 25-30 km yol yaptıktan sonra başka bir c sınıfına binince çok rahat anlıyorsunuz ama şu var ki bugün C sınıfı alacak olsam ben golf almam çünkü haddinden fazla para istenen bir araç ve tasarımı çok düz geliyor bana.

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yazdıklarımı tam okusan aynı fikirde olduğumuzu anlarsın . ...Fren sensör arızası veriyor maliyeti yüksek ; zaten diğer arızalar tekbaşına yeter kardeşim

Son düzenleme:

milas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

yaaani megane4 le nikah kıldıracaksın bana yahu hehe(bu bir şakadır)