2015 - ANNIVERSARY LIMITED-EDITION DACIA RANGE
Batı Avrupa'da Dacia'nın lansman 10. yıldönümünü kutlamak için, marka, tüm aralığı sınırlı sayıda sürümleri üretiyor.
Özel tasarım ve Dacia MEDYA NAV Evolution ile yeni navigasyon ve multimedya çözümleri.
10. yıldönümü limited-edition sürümleri Sandero, Duster, Lodgy, Dokker, Logan MCV ve Logan için geçerli olacak.
Bu sınırlı sayıda versiyonları Mart ayındaki Cenevre Uluslararası Motor Show'da Dacia standında görüntülenir.
Logan olan yeniden doğuş Renault liderliğindeki kanıtladı kıtada başarı görülmemiş düzeyleri için katalizör olarak Romen markası Dacia, bir parlak yeni bir dönemin habercisi şafak, 2005 yılında Batı Avrupa'da piyasaya sürüldüğünden bu yana on yıl önce geçti. Bu 10 yıl görkemli kutlamak için, Dacia (Dokker Van hariç) yelpazesini her modelin özel yıldönümü sınırlı sayıda sürümleri üretimi ile tüm durur çekiliyor. Bu sınırlı sayıda araç kalbinde basit kalarak onlar iyi donanımlı olacağından, markanın ethos ve görüntü sadık kalmak, ve özel Cosmos Mavi bitirmek gelecek. Onlar kendi ayırt edici tasarım düzeltir dışarı duracak ve yeni bir multimedya ve navigasyon paketi ile satışa sunulacak: Dacia MEDIA NAV Evolution.

Özel Yeni Cosmos Mavi bitirmek
Mavi geleneksel Dacia markası ile ilişkili bir renk olduğunu ve bu özel sınırlı sayıda sürümleri mevcut boya seçenekleri arasında Cosmos Mavi üniforma dahil ederek bu haraç ödeyecek. Aynı mavi de ihtiyatlı kabin içinde üzerinde yapılır.
Dış için detaylara dikkat
yıldönümü limited-edition sürümleri Dark Metal alaşım jantlar ve kapı aynası yuvaları dahil olmak üzere belirli tasarım özellikleri, bir dizi öne çıkıyor.
Dikkatli bir şekilde döşenmiş iç
Sombre Blue ile kabin döşeme, yanı sıra zevkli gri üst dikiş ve mavi-renkli emniyet kemerleri dokunuyor içindeki mavi ince dokunuşları da bulunabilir vardır. (Lodgy ve Dokker hariç) Özel mavi kenarlı paspaslar dış tarafından önerilen Kabin'ın bastırılmış, zarif hissediyorum ekleyin.
Dolgun donanımlı
cömertçe donanımlı sınırlı sayıda versiyonları modeller 'ilgili Laureate ekipman seviyelerine dayanmaktadır. Bu konfor için standart iklim kontrolü, güvenlik ve huzuru için hız sınırlayıcı, ve özel deri-kaplı direksiyon simidi, artı Dacia MEDIA NAV multimedya sistemi ile Evrim seyir denetimi içerir.
Dacia MEDYA NAV Evrim: yeni bir multimedya ve navigasyon paketi
renk şimdi büyük bir dokunmatik ekran ile tamamen yeni nesil kullanıcı dostu MEDYA NAV Evrim navigasyon sistemi. Bu akıllı telefon, USB ve Bluetooth® bağlantısı, TMC (Trafik Mesaj Kanalı) bilgi ve tehlike uyarıları ilave daha da işlev sayesinde gelir.
detaylı MEDYA NAV Evrimi yeni özellikler
- On-board GPS navigasyon, önerilen alternatif güzergahlar, TMC trafik bilgilerini içeren
- Güvenlik uyarıları (tehlikeler, vb),
- Smartphone bağlantısı: Ana ekranda, kullanıcıların multimedya içeriğine erişimi olacak kullanarak önceden seçilmiş AHA uygulaması, indirilebilir ücretsiz-of-charge kendi akıllı telefon (Android veya iOS) den. Bu uygulama onlara sosyal ağlar Facebook® ve Twitter® ek olarak tam multimedya içeriği kendi kütüphanesine araç-içi erişim (web radyolar, podcast, müzik, sesli kitap), verir. Aynı zamanda bu tür otel ve restoranlar gibi ilgi yakınlardaki noktaları hakkında gerçek zamanlı bilgi sağlar. Dahası, telefonla bu işyerlerinde temas ve otomatik navigasyon sisteminin hedef olarak ilgili POI ayarlamak için işgalcilere sağlar
- Araç ile donatılmıştır direksiyona monte edilmiş kontroller erişim sağlayan Apple'ın SIRI ses tanıma fonksiyonu iPhone® 4S ile (uyumlu ve üzeri),
- yeni simgeleri ile iyice modern renk arayüzü.

Dacia MEDYA NAV Evrim MEDYA NAV kadar başarılı kılan kalite tüm korur : radyo, multimedya, telefon, haritalar, navigasyon smile ifade simgesi Basit altı farklı alanlar arasında gezinmeyi sağlayan geniş bir 18cm (7-inç) dokunmatik ekran ve bir ana sayfa 2D ve Birdview ekran) ve ayarları ile. Fasya erişmeye basit - mükemmel ergonomi delil - Böyle akıllı telefonlar veya MP3 çalarlar gibi mobil cihazlar ya USB portu veya jak soketi bağlanabilir. Bluetooth® işlevi Dacia MEDYA NAV Evrim kullanıcıları da kablosuz akıllı telefonlarında depolanan şarkı ve çalma listelerini dinlemek için ses akışı özellikten yararlanmak anlamına gelir.
Motor büyük bir seçim mevcuttur sınırlı sayıda
limited-edition sürümleri mevcut Dacia Duster dizi ve hem iki ve dört tekerlekten çekiş konfigürasyonunda motorları mevcuttur.
Üç yıl / 100.000km Dacia garanti
Dacia aralığında her model gibi, 10. yıldönümü sınırlı sayıda sürümleri (hangisine önce ulaşılırsa eşik) üç yıl / 100.000km garanti ile geliyor.
Dacia markasının özel sınırlı sayıda modellerinin tüm ekranda olacak Cenevre Uluslararası Motor Show'da rönesans 10. yıldönümünü kutlayacak