Ön konsoldaki tiz (tweeter) hoparlörler !..

alsh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sanıyorum medya oynatacı 7.inç ekran sökülerek yapılıyordur.Yapılırken başındamıydınız,sökülmesi-takılması kolaymı,sonradan trim sesi filan oldumu.ayrıca cama çok yakın olduğu için hoparlörlerin yeri çalışması zor gibi görünüyor.vidalanarak mı yapıştırma usulüylemi takıldı tweeterlar yerine.
bilgi verirseniz seviniriz.şimdiden teşekkürler..

Yok hocam Ekrandan yada radyonun bi yerinden almadık. Kapı yanlarındaki hoparlörlerden kablo hiç görünmeden alt şase içinden geçerek sağlandı. Görüntü ve araç içi sesine ben de dikkat ediyorum hocam. Herhangi bir sıkıntıya sebep olmaksızın hallettim. Tabi Elektrikçim de bu konuda ustaydı o da ayrı bir konu

popshot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 4 joy araca kendimiz takmıştık.Orjinal nokia kağıt hoparlör var bi damla su görünce yırtılan.Yani iki tane twit in masrafı ne olacak, birde nokia hoparlör gibi olsun onada razıyız.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki o boşluklara kendimiz alıp takabiliyormuyuz,bağlantı yerleri mevcutmudur ?

kablosu çekilmiş olabilir kapağı sökünce anlaşılır. bazı flu larda tesisat hazırdı taktıranlar oldu

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok hocam ya hiç birinde yok diye biliyorum kablo bile şüpheli yani.

[video]http://www.renaultfanclub.com/renault-fluence-kulubu/35274-fluence-orjinal-twitter-montaji-yapildi-nihayet.html[/video]

eskilerden şöyle bir konu var belki faydası olur. kablo kapak sökülmeden bilinmez. servise telefonla sor istersen bilgileri vardır

Harun GÖKTÜRK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mrb sayın form üyeleri,

yardımcı olmak adına sahibinden com ilanıma bakabilirsiniz.

ilan no: [FONT=&quot]518733761

[/FONT]

SONATE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mrb sayın form üyeleri,

yardımcı olmak adına sahibinden com ilanıma bakabilirsiniz.

ilan no: 518733761

bu ilan no ile ulaşamadık,

direk linki kopyala,yapıştır yaparmısınız..

bu ilan no ile ulaşamadık,

direk linki kopyala,yapıştır yaparmısınız..

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de bugün clio 4 umun tweeter kapaklarını açtım altında plastik vardı.kablo olur umuduyla plastikleri kırdım kablo da yok.elimde hertz mid setinden kalma bi çift kaliteli tweeter vardı.kablolarini uzatıp delikten aşağıya salıp alttan çıkardım ve tweeterlarin etrafına 2 tur bez bant sardım yuvaya cük diye oturdu.henuz bağlantılarını yapmadım.yarin on kapı hoparlörlerine korukten giden kabloları bulup onlara başlıycam inşallah.sonucu tekrar paylaşırım.denemesi bedava kablo vardı tweeter da vardı sadece takmış oldum bakalım nasıl olcak.