R-LİNK 2, 8.7 ve 7 İNCH EKRANDA İNTERNET,YOUTUBE,NAVİGASYON VB. (AAUTO/CARPLAY'SİZ)

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Maliyet tam olarak ne kadar , garantiye her hangi bir sıkıntısı varmı. Olurda ekran gider filan

Gümrük vergisi de dahil edilirse 510 dolara geliyor ben satın aldığımda.Güncel fiyatı almadım.Ben Ocak ayında satın aldım.
Servis monte etmediği/mais ürünü olmadığı için garanti ile ilgili bir teminat tabi ki yok.Ama önce cihazı bulmaları lazım:)
Bağlantı güvenli.Sistemin birçok koruması var.Öyle bir durum olursa orjinal donanıma dönmek en fazla 30 dk. sürer.

fatli58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam harika bir çalışma olmuş, paylaşımlarınızı zevkle okuyorum, hem yapıyorsunuz hem de paylaşıyorsunuz, helal olsunnn...

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Hocam harika bir çalışma olmuş, paylaşımlarınızı zevkle okuyorum, hem yapıyorsunuz hem de paylaşıyorsunuz, helal olsunnn...
Çok teşekkür ederim.İyi dilekleriniz için sağolun.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Arkadaşlar merhaba.
Bu videoda da internetten müzik/mp 3 dinleme ile ilgili görüntüler bulunuyor.İyi seyirler.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Arkadaşlar merhaba.
Bu arayüz cihazından, internetten müzik ve ya youtube videosu izlerken direksiyondan kumanda edilebiliyor.Detaylar için bir video hazırladım.Sorularınız olursa cevaplandırabilirim.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba arkadaşlar.
R-Link 2 arayüz biriminde yapılabilecek şeyler ve cihaz özelliklerine dair videolara devam ediyorum.Bu videoda menüler,açılış ekranı,wi-fi,internet tarayıcı ve android uygulamaları var.

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şu an dolar çok yüksek bu aparat pahalıya gelir..510 dolar 3270 tl gibi oluyor..ama güzel bir ürün..

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
şu an dolar çok yüksek bu aparat pahalıya gelir..510 dolar 3270 tl gibi oluyor..ama güzel bir ürün..

Evet maalesef.Daha da artacak gibi izlenim veriyor.
Ben sadece ürünü tanıtıyorum.Konuyu bir şeyler satmak için açmadım.
Bagaj kiti konumda da bahsetmiştim,

Orada "Ben talisman sahibi arkadaşlardan bu özelliğe sahip olmak isteyenler de faydalanabilsin diye aracı olurum.Aracı olurken herhangi bir ücret vb. talebimde yok.Ürünü alan arkadaşımız bu işi yapabilecek herhangi bir oto elektrikçi ya da aksesuarcıya montajını yaptırabilir.

Isteyen herkes faydalansın tek gayem bu." yazmıştım.(Konu linki; http://www.renaultfanclub.com/renau...-talisman-elektrikli-bagaj-acma-kapama-3.html)

Burası içinde aynı şey geçerli idi.Yanlış anlaşıldıysa şimdi buradan bunu düzelteyim.

Maalesef konuyu açtığım zaman ile bugün arasında kur farkı yüzünden 600 TL'den fazla fiyat farkı oluştu.

Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet maalesef.Daha da artacak gibi izlenim veriyor.
Ben sadece ürünü tanıtıyorum.Konuyu bir şeyler satmak için açmadım.
Bagaj kiti konumda da bahsetmiştim,

Orada "Ben talisman sahibi arkadaşlardan bu özelliğe sahip olmak isteyenler de faydalanabilsin diye aracı olurum.Aracı olurken herhangi bir ücret vb. talebimde yok.Ürünü alan arkadaşımız bu işi yapabilecek herhangi bir oto elektrikçi ya da aksesuarcıya montajını yaptırabilir.

Isteyen herkes faydalansın tek gayem bu." yazmıştım.(Konu linki; http://www.renaultfanclub.com/renau...-talisman-elektrikli-bagaj-acma-kapama-3.html)

Burası içinde aynı şey geçerli idi.Yanlış anlaşıldıysa şimdi buradan bunu düzelteyim.

Maalesef konuyu açtığım zaman ile bugün arasında kur farkı yüzünden 600 TL'den fazla fiyat farkı oluştu.

Teşekkür ederim.

beni yanlış anladın sanırım..özür dilemeni gerektirecek hiçbir durum da yok..
ben senin için birşey söylemedim aksine çok faydalı buluyorum bu forumda seni..
benim bahsettiğim konu ülke şartlarının kötüye gitmesinden dolayı ürün pahalıya geliyor demek istemiştim..
normalde olması gereken ürünün fiyatının 1000 tl gibi bir rakam...ama dolar fırlayınca oluşan bir durum bu..

yani kısacası ürün satmaya çalışıyorsun gibi bir imada bulunmadım..
senin özellikle bagaj kapağı mekanizmasını sunman renault servisinin bile yapmadığı şey..
hatta imkanım ve zamanım müsait olsaydı mutlaka yanına gelirdim bu iş için..

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
birde bu aparat dediğin nasıl bir ürün..yani arkaya soket arasına takılan birşey mi..
bu kapı camı modülleri gibi birşey mi yoksa usb ye takılan bişeymi..bunun hakkında bilgi verirsen sevinirim..