Icon multimedya ekran joy a takılır mı?

Likethebutterfly

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün 2014 joy aracıma 2017 icon çıkması media nav taktırdım çok ta güzel oldu soket sıkıntısı falan yaşanmadan halledildi.

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün 2014 joy aracıma 2017 icon çıkması media nav taktırdım çok ta güzel oldu soket sıkıntısı falan yaşanmadan halledildi.

hocam zaten yazdığımızı doğru okursanız problem ilk seri joylarda değil 2inci seri faz 2 joylarda. tüm diğer modeller birbirlerine uyumluyken 2016 ortasından sonraki faz 2 joylar asla uymuyor ve hususi yapılmış soket istiyor.

Tommi-Makinen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Enteresan bir durum gercekten bu arada bu Media-Nav cihazlarin sifiri bulunuyor mu ? Cerceve piyano-siyah oldugu icin cizilmeye cok musait o yuzden korumasiz bir cihaz cizik halde gelecektir.

Yalcin92

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Joy media nav takilirmi

İcon daki olmuyor çünkü içim dijital klima panel uymuyor touch model deki bire bir uyumlu o da manuel klima oldugu icin ben joy aracima taktirdim çokta güzel oldu eco tuşu da takdim araba touch pakete yükseldi

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sifir Clio 4 touch pakete sahibim aracimda media nav evolation mevcut ,
Media nav ve media nav evolation arasindaki fark nedir bilen var mi arkadaşlar ?? Servise sordum bilmiyoruz dediler gecen media nav ile karsilastirdim sanki bir fark bulamadım media nav ile media nav evo aynı gibi

Clioteam24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba bende 0.9 joy sport tourer var 2019 model çok yakında inşallah soketlerle alaka
lı çalışma bittiğinde evo2 cihazın ozel soketlerle orjinal birşekilde çalışabileceği konusunda çalışmamız ortaya çıkacak ozaman buradan yayınlarım inşallah

Clioteam24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[FONT=&quot]7.05-.9 ve 1.0 modeller mevcut deniliyor EVO 2 de bu 3 VERSİYON ARASINDAKİ FARKLAR nelerdir[/FONT]

burakkorull

Kayıtlı Üye
35-İzmir
newfron en iyisi sanırım