Icon multimedya ekran joy a takılır mı?

Yalcin92

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşım tamda burada hatalısın zaten......

joy araç sahibi anlatığın gibi soket sokete şeklinde icon yada touch medianav takamaz bu yanlış bir bilgi

2012-2015 arası faz lerde çerçeve lazım soket sokete olur eyvallah (çerçeve lazım ama)

2016-2020 arası faz 2ler HİÇBİR ŞEKİLDE SOKET SOKETE OLMAZ! bu oldukça yanlış bir bilgi ve cidden kaçıncı üyemiz bu gibi yönlendirmeler olduğu için yanlışlıkla alıp mağdur oluyor.

faz 2 joyların soketi tamamen farklı ve forumda en az 3-4 konusu resimli anlatımlı var
Sevgili arkadaşım aracım 2013 fakat benim taktiğin çerçeve ve medianav 2017 ben kulaktan dolma bilgi paylaşmıyorum bizzat uyguladım işlemden bahsediyorum

SM-A307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sevgili arkadaşım aracım 2013 fakat benim taktiğin çerçeve ve medianav 2017 ben kulaktan dolma bilgi paylaşmıyorum bizzat uyguladım işlemden bahsediyorum

SM-A307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

anlıyorum ama arkadaşım bende size diyorumki başta yazdığınız tüm joy,touch ve iconlar uyumludur iddiası yanlış...

2012-2016 arası faz 1 joylar sizinde bahsetiğiniz gibi sadece çerçeve ile beraber istediği medianavı takabilir doğru

doğru olmayan kısım 2016 ve üstü model olan faz 2 Joylara 1001 taklada atsanız medianavı işlemsiz takamazsınız.

kablolaması farklı ve uyumsuz ya adaptör gerekecektirki temini çok ama çok zor yada bizzat kesme biçme montaj lehim olacak yani sök tak vs değil uyumluda değil

Son düzenleme:

meşhal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün 2014 joy aracıma 2017 icon çıkması media nav taktırdım çok ta güzel oldu soket sıkıntısı falan yaşanmadan halledildi.
ekranlı olandan bahsediyorsun dimi. aynı araç bndede var bende taktırmak istiyorum.

Clioteam24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki size bir soru faz 1 clio4 joyların obd girişi ile faz2 clio4 obd giriş pin sayıları farklı
faz2 obd tesisatının kablo demeti ile faz1 obdye gelen kablo demeti içinde birebir aynımıdır bunu inceleme şansınız oldumu