Talisman kadran stili değiştirme sorunu

fxmahoney

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Y2sSgJR

QJVqWxN

https://ibb.co/Y2sSgJR
https://ibb.co/QJVqWxN

Fotoğrafları ekleyebildim mi bilmiyorum ama bu şekilde görünüyor

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba.
Resimler görünmüyor.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Değerleriniz olması gerektiği gibi. Sanırım audio kısmında sıkıntı var.

fxmahoney

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerleriniz olması gerektiği gibi. Sanırım audio kısmında sıkıntı var.
youtube daki video tarifinizle yorgunluk tespit sistemini açmaya çalışmıştım. menü çıktı ama göstergeye çıkmadı. o ayarlar ile uğraşırken bozmuş olabilirmiyim acaba

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
O işlemden önce çalışıyorsa evet. O zaman bozulmuş olabilir. Tek butonla komut yollanan işlemlerde önce fotoğraf çekmek ve oradaki değerleri araca uygun olup olmadığını bilmek önemli. Zira ddt4all bazen değerleri yanlış ya da olanları yokmuş gibi okuyabiliyor.

fxmahoney

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cluster skin choose seçeneğinden olabilir mi? Başka nerede ayar var bilmiyorum.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar talismanda kadrandaki görünümü perso modunda nasıl degistiyorduk?

Arkadaşlar perso modunda mod ayarlarına girince kadranı sadece rengini degistirebiliyorum. Ama eminim eskiden kadranı görünümünü perso modunda degistirebiliyordum. Misal persodeyken ışıkları sarı yapıp kadrani comfort görünüm yapabiliyordum veya eko kadranini perso da ayarliyabiliyordum... Sabahtan beri aradım taradım bulamadım bu ayarı ... Baktım sense modu kisilestir kısmında da ekran stili menüsü yok olmuş .

Servis bir kaç ay önce v7 ye güncelledi V2 den o zaman gitmiş olabilir mi acaba ? Nasıl geri getiririm

Bahsettiğiniz sorun bende de mevcut. V2.2 iken hem hız hem devir olarak hatta bunlarda kendi içinde bi kaç stil şeklinde degisebiliyordu. Şimdi mod farketmeksizin sadece devir ortada sabit devrin içinde ortada dijital hız şeklinde ve mod degisiminde sadece renk değişiyor. Yasaklar bitince ilk iş servise gidip bunu duzelttirmek istiyorum ama bi yandan da geçen seferki gibi geri görüş park sensörü masaj özelliği gibi kaybolan fonksiyonlar olur mu diye korkmuyor değilim. Yaptık deseler bütün özellikleri deneme şansımızı olmayacak. Belki çok basit bi olay bilemiyorum ama Pazartesi sorunun ne olduğunu da ogrenecegiz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Arkadaşlar talismanda kadrandaki görünümü perso modunda nasıl degistiyorduk?

Arkadaşlar perso modunda mod ayarlarına girince kadranı sadece rengini degistirebiliyorum. Ama eminim eskiden kadranı görünümünü perso modunda degistirebiliyordum. Misal persodeyken ışıkları sarı yapıp kadrani comfort görünüm yapabiliyordum veya eko kadranini perso da ayarliyabiliyordum... Sabahtan beri aradım taradım bulamadım bu ayarı ... Baktım sense modu kisilestir kısmında da ekran stili menüsü yok olmuş .

Servis bir kaç ay önce v7 ye güncelledi V2 den o zaman gitmiş olabilir mi acaba ? Nasıl geri getiririm

Tam anlayamadım , aşağıdaki ekrandan mı değiştiremiyorsunuz

ij0wenb.jpg

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tam anlayamadım , aşağıdaki ekrandan mı değiştiremiyorsunuz

ij0wenb.jpg

Surus modlarina girdiğim zaman açılan ekrandan hangi stili seçersem seçeyim hep aynı sadece renk değişiyor. Yani sportta çıkan gosterge devir olan kısım devir olarak sabit kalıyor sadece renk değişiyor. Oysaki kadranda hizin oval olduğu ne bileyim eco gostergesinin olduğu ekranlar yok bende su an. Videodan izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/47rzoXxVi60

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi