Talisman kadran stili değiştirme sorunu

kerembakal401

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar talismanda kadrandaki görünümü perso modunda nasıl degistiyorduk?

Arkadaşlar perso modunda mod ayarlarına girince kadranı sadece rengini degistirebiliyorum. Ama eminim eskiden kadranı görünümünü perso modunda degistirebiliyordum. Misal persodeyken ışıkları sarı yapıp kadrani comfort görünüm yapabiliyordum veya eko kadranini perso da ayarliyabiliyordum... Sabahtan beri aradım taradım bulamadım bu ayarı ... Baktım sense modu kisilestir kısmında da ekran stili menüsü yok olmuş .

Servis bir kaç ay önce v7 ye güncelledi V2 den o zaman gitmiş olabilir mi acaba ? Nasıl geri getiririm

kerembakal401

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sense modu dahil r link in hiçbir yerinde Ekran stili diye bir menü yok bende. Servis v7 ye güncelledi 4 ay önce ondan önce vardı bu menü. Sense nin içinde mod a girip ordan ekran stiline ordan 4* tane ekran stilinden (kadran şekli) birini seçiyordum

fxmahoney

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu konuda her hangi bir gelişme var mı acaba. aynı sorunu halen çözemedim bende. rlink 2 toolbox ile bir ara rutin bir güncelleme yapmıştım. ondan sonra multi sense de hiç bir sürüş modunda kadran stilini seçemiyorum. ddt4all ile bir yerlerden ayar yapılabilir diye düşünüyorum ama denemelerimden sonuç alamadım

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
bu konuda her hangi bir gelişme var mı acaba. aynı sorunu halen çözemedim bende. rlink 2 toolbox ile bir ara rutin bir güncelleme yapmıştım. ondan sonra multi sense de hiç bir sürüş modunda kadran stilini seçemiyorum. ddt4all ile bir yerlerden ayar yapılabilir diye düşünüyorum ama denemelerimden sonuç alamadım

Merhaba.Versiyon 7'ye mi yükseltildi yazılım?

fxmahoney

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yükseltme yaptırmadım. Hafıza kartını araca ve evde bilgisayara bağlayarak toolbox ile bazı güncellemeler yükledim. O ara bozuldu.

fxmahoney

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Versiyon 2nci seri sonu 300 gibi birşeydi

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Multisense menüleri içersinden , mevcut modu değiştir bölümünden değişmiyor mu acaba? Değişmiyorsa ddt4all ile müdahale gerekebilir.

fxmahoney

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maalesef değişmiyor üstadım.
Ddt4all ile bağlanabiliyorum. Acaba ilgili seçenek nerede yardım edermisiniz?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Ddt4all'da Cluster/TDB> Cluster 15.40.xxx30.05>ecrans configuration>conf prestations ihm>persopage type cf mode page ve persopagetype cffixed mode page değerlerini bir de ek olarak conf voyants/ autotest te ecomode By MexCf değerlerini kontrol edip buraya yazar mısınız?

fxmahoney

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkür ederim. Fotoğrafını paylaşırım