Talisman kadran stili değiştirme sorunu

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Surus modlarina girdiğim zaman açılan ekrandan hangi stili seçersem seçeyim hep aynı sadece renk değişiyor. Yani sportta çıkan gosterge devir olan kısım devir olarak sabit kalıyor sadece renk değişiyor. Oysaki kadranda hizin oval olduğu ne bileyim eco gostergesinin olduğu ekranlar yok bende su an. Videodan izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/47rzoXxVi60

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ekrandaki araba resminin üzerine tıkladığınızda başka bir ekran açılıyor mu ?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ekrandaki araba resminin üzerine tıkladığınızda başka bir ekran açılıyor mu ?

Hayır sadece sagindaki stiller arası geçiş yapılıyor. Sportun altındaki veya ustundeki perso ise kisisellestirilebiliyor fakat kadran aynı. Ayrıca hangi modu seçersem seçeyim araç kilitlenip açıldığında neutral olarak açılıyor. Bıraktığım modda kalmıyor.

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Hayır sadece sagindaki stiller arası geçiş yapılıyor. Sportun altındaki veya ustundeki perso ise kisisellestirilebiliyor fakat kadran aynı. Ayrıca hangi modu seçersem seçeyim araç kilitlenip açıldığında neutral olarak açılıyor. Bıraktığım modda kalmıyor.

Bizim arabalarda multisense düğmesine basıp mod seçince , büyük ekrana gelen araba resminin üzerine tıklayınca bugün paylaştığım ekran çıkıyor ve oradan renk , kadran modu , motor sesi vs gibi opsiyonları değiştirebiliyoruz. Sizin araçtaki sistemi pek bilemiyorum açıkçası .

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim arabalarda multisense düğmesine basıp mod seçince , büyük ekrana gelen araba resminin üzerine tıklayınca bugün paylaştığım ekran çıkıyor ve oradan renk , kadran modu , motor sesi vs gibi opsiyonları değiştirebiliyoruz. Sizin araçtaki sistemi pek bilemiyorum açıkçası .

Kısmen aynı fakat bendeki hata kadranin sabit kalıp sadece renginin değişmesi. Son guncellemeden aonra bu hale geldi. Forumda okudugum kadarı ile bi kaç kişinin daha başına gelmiş. Servis muhtemelen duzeltir fakat ben böyle basit hatalar yüzünden her seferinde servise gitmekten sıkıldım artık :)