Renault Clio 4 Görsel Park Sensörü Yardımı

Clioteam24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
BİC ALIP OBD portundan nasıl bağladınız aracınız hangi paket yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba iyi günler, benim aracım 2015 model fakat Media Nav Evolution cihazı takılmış benden önceki sahibi tarafından. Cihazımda sıcaklık göstergesi ve Eco Driving2 menüsü çalışmıyor. Bunun için Renault BIC cihazı alıp OBD portundan araca baÄŸlantısını yaptım fakat genede çalışmadı söylediÄŸim yerler. Bunun içni yapabileceÄŸimiz birÅŸey var mıdır? TeÅŸekkür ederim.

Clioteam24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim araç 2019 joy 0.9 sport tourer aracımda car play android auto orjinal ekran var 1.0.13.2 versiyonlu bende park kamerada var geri park sensörünü görsel hologramı nasıl ekleyebilirim yardımcı olurmusun

Her takılan araca bağlanırsa bic modülh üzerinden evet olur fakat eğer araçta medianav yoksa touch ekransız yada joysa uğraşmaya değmez

lilokan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Buna cok üzüldüm. İnternette daha geniş ekranli multimedyalar satılıyor. Orjinalimi daha iyi yoksa geniş ekranli alip taksam daha kullanışlı olurmu? Teşekkür ederim ilginize

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar media nav evo 2 cihazin 1.0.13.2 versiyonunun 1.0.13.3 guncellemesini yükleyen var mı aranızda , bunun icin servise gittim 2 saat uğraştılar yapamadilar androidd autoolu olduğu için gömülü navigasyon yok olmadığı için de parmak izi alamadilar onlar da bilmiyor nasıl yapılacağını

RClio4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Buna cok üzüldüm. Ä°nternette daha geniÅŸ ekranli multimedyalar satılıyor. Orjinalimi daha iyi yoksa geniÅŸ ekranli alip taksam daha kullanışlı olurmu? TeÅŸekkür ederim ilginize
Ben geniş ekranı tercih ederim medianav çok uğraştırır ama siz sıcaklık eco2 falan istemiyorsanız carplay istiyorsanız medianav 2 tercih edilebilir

RClio4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ArkadaÅŸlar media nav evo 2 cihazin 1.0.13.2 versiyonunun 1.0.13.3 guncellemesini yükleyen var mı aranızda , bunun icin servise gittim 2 saat uÄŸraÅŸtılar yapamadilar androidd autoolu olduÄŸu için gömülü navigasyon yok olmadığı için de parmak izi alamadilar onlar da bilmiyor nasıl yapılacağını
yabancı forumları araştırın derim ben hala bulamadım ama sizde bakın derim

emrepinarbasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Herkese merhaba, çoğu kişinin aracında bildiğim kadarıyla ki kendi aracımdada 2017 model olmasına rağmen sadece sesli park sensörü mevcuttu ve ben bunun hakkında detaylı araştırma yaptım ve sonuç olarak çözdüm. Size nasıl yapacağınız anlatacağım öncelikle verdiğim dosyayı alıp FAT32 biçimlendirilmiş bir usbye atın usb boş olması gerek, https://lisandru.eu/wp-content/medianavskins/micom_manager_files.zip bunu indirdikten sonra içindekileri usbye atın şifre: lisandru.eu
Ve fotoğraflarda olduğu gibi Ayarlar>Sistem>Sistem Bilgisi ve ordan fotoğraftaki
3OmynM.jpg yerlere tıklayın usb takılı olacak sonrasında şifre soracak versiyon 3.x.x ve 8.x.x için 0362 OK Silip 3748 9.x.x için 2383 OK Silip 3748 OK Ve beyaz bir ekran karşılayacak bizi ordan MİCOM TEST Menüsüne basın. p5drpa.jpg
, oraya girince 2.Sırada HMI OFF Yazan yeri HMI R Yapın HMI FR Yaparsanız ön arka park sensörü yapmış olursunuz, Ve yaptıktan sonra teypteki power tuşuna basarak çıkın ve arabayı kapatıp kilitleyin 30sn sonra gelin ve geri vitese alın Artık kullanabilirsiniz. Micomdaki diğer bütün özellikler için bana sorabilirisiniz yada bu konu hakkındaki. Kolay gelsin RgWdlR.jpg

Kolaylıklar dilerim. Versiyon 4.1.0 için şifrenin ne olduğunu bilen var mı verilen 3 ve 8. versiyonların şifreleri çalışmıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ekli dosyalar

• 3OmynM.jpg
    3OmynM.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 1

mehmetakif_58

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
merhab yeni katıldım araç 2016 clio 4 9.1.3 sürüm var micom teste basıyorum giriş yapmıyor. micom test bütün sitelerden indirdim ama girmiyor.

Ornitorenk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kolaylıklar dilerim. Versiyon 4.1.0 için şifrenin ne olduğunu bilen var mı verilen 3 ve 8. versiyonların şifreleri çalışmıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Önce 8005 giriyoruz, ok diyoruz hiçbir şey olmuyor, sonra bunu silip 3638 giriyoruz ve ok diyoruz.

arsemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
TWR_F TWR_R SPK_on BOSE PTT LHD bunlar neyi ifade ediyor ?