BASARSOFT 2022.03 Harita güncellemesi

bugra011

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar evo versiyonlar için 2022.O3 harita güncellemesi lgu olarak oluşturulmuştur. Test edildi çalışıyor. Herkes faydalansın. Güle güle kullanın.
https://s2.dosya.tc/server21/5p6ev2/upgrade.lgu.html

@gencosman1453 güncellemeyi kurdum sorunsuz çalışıyor hatta trafik verilerini bile alıyor. Fakat 2022 06 tomtom haritası buldum onu yükledim daha yenidir diye fakat trafik verisi çalışmıyor. İlgili radyo kanalını tarayıp buluyor fakat hiçbir trafik verisi almıyor. Sebebi ne olabilir acaba?
Ayrıca 2 sorum daha olacak başarsoftun yeni haritası ne zaman çıkar nasıl ulaşırız ve bu hazırladığınız lgu dosyası 4.1.0 da çalışır mı

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
@gencosman1453 güncellemeyi kurdum sorunsuz çalışıyor hatta trafik verilerini bile alıyor. Fakat 2022 06 tomtom haritası buldum onu yükledim daha yenidir diye fakat trafik verisi çalışmıyor. İlgili radyo kanalını tarayıp buluyor fakat hiçbir trafik verisi almıyor. Sebebi ne olabilir acaba?
Ayrıca 2 sorum daha olacak başarsoftun yeni haritası ne zaman çıkar nasıl ulaşırız ve bu hazırladığınız lgu dosyası 4.1.0 da çalışır mı

Tomtom da nasıl çalışır bilemiyorum ama wince tarafına geçebilirsen harita uzantıları aynı ise (fbl.gibi) sadece harita ve poi leri güncellemeyi dene. Tmc klasörü içinde bulunan Turkey-TrafficNav.tmc isimli dosya bulunması gerekir.
Yeni harita ne zaman çıkar bilemiyorum çıkarsa yine burdan paylaşırım. Paylaştığım harita medianav evo için. Medianav için değil. Wince ye geçebilirsen ve Lgu dosyayı açabilirsen daha rahat yüklersin siteyi araştırırsan medianav versiyonu içinde oluşturulmuş harita var.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bugra011

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tomtom da nasıl çalışır bilemiyorum ama wince tarafına geçebilirsen harita uzantıları aynı ise (fbl.gibi) sadece harita ve poi leri güncellemeyi dene. Tmc klasörü içinde bulunan Turkey-TrafficNav.tmc isimli dosya bulunması gerekir.
Yeni harita ne zaman çıkar bilemiyorum çıkarsa yine burdan paylaşırım. Paylaştığım harita medianav evo için. Medianav için değil. Wince ye geçebilirsen ve Lgu dosyayı açabilirsen daha rahat yüklersin siteyi araştırırsan medianav versiyonu içinde oluşturulmuş harita var.

cevabınız ve ilginiz için. çok teşekkürler

bilimpor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Osman bey teşekkür ederim kabul tuşu gelmiyordu 2018 yükledim geldi şimdi de gönderdiğiniz dosyaları deneyeceğim yarın sabah 2022 olanı Allah razı olsun.

Mtpal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba ben güncelleme yaparken daha 4. Çubukta falan kapanıyor cihaz ve açılınca devam etmiyor neden yapar bunu

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alicilik

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Yüklenmemesine üzüldüm. sorunsuz yükleyen arkadaşlar var. usb bellekte sıkıntı olabilir birde usb değiştirip deneyin benimde başıma geldi bazen sorun çıkarabiliyorlar.

Hocam merhaba,

Elinize sağlık.

Duster aracımda media nav evo var. Duster temasında 9.1.3 yüklüydü sonra micomdan reno temasına çevirince 9.1.2 oldu çok takılmadım.
Sizin 9.1.3 için olan harita dosyasını güncelledim ama lisans sorunu çıktı bu konuda fikriniz var mı ?

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
Hocam merhaba,

Elinize sağlık.

Duster aracımda media nav evo var. Duster temasında 9.1.3 yüklüydü sonra micomdan reno temasına çevirince 9.1.2 oldu çok takılmadım.
Sizin 9.1.3 için olan harita dosyasını güncelledim ama lisans sorunu çıktı bu konuda fikriniz var mı ?

2018 q4 haritayı yükle sonra 2022.03 haritayı tekrar yükle düzelmesi gerekir
2018 Q4 harita linki
https://s2.dosya.tc/server23/sps7jc/2018_Q4_harita_ve_TMC.zip.html

Alicilik

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Teşekkür ederim.

9.1.3 güncelleyince düzeldi şuan 2022 haritasından çalışıyor

korkuttum

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Sitede 4.1.0 için bulamıyorum link paylaşabilir misiniz?

yalkin_k

Kayıtlı Üye
58-Sivas