BASARSOFT 2022.03 Harita güncellemesi

imansiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba
aranızda yeniyim, geçenlerde 10-15 senelik piranha ve roadstar harici navigasyonlarım vardı ve bunların haritalarını güncelledim. Elimde 2022 yılına ait haritalar mevcut.

Clio4 aracım var, sürümü 4.0.3 olarak gözüküyor. Üzerinde 2019 yılına ait harita mevcut.
Haritayı güncellemek için hangi yolları izlemeliyim? İnternetten arattığım zaman genelde youtube videoları çıkıyor ama iletişime geçtiğimde ücret istiyorlar.
dir2lgu ve lgu2dir dosyaları mevcut, LGU dosyasını da editleyebilirim.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
İyi forumlar.

Merhaba Üstad;
Emeğinize sağlık. 1.0.15.1 sürüm için de güncelleme calışır mı? çalışmazsa 1.0.15.1 için dosya hazırlayabilir misiniz?

hem09

Kayıtlı Üye
09-Aydın
Ustam 2022 haritayı 9.1.3 çalışacak şekilde düzeleme yapıp paylaşırsanız sevinirim. Paylaştığınız harita 4.0.3 ile 7.0.3 altında çalışıyor. Yine de paylaşım için teşekkürler ellerine sağlık.

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
Ustam 2022 haritayı 9.1.3 çalışacak şekilde düzeleme yapıp paylaşırsanız sevinirim. Paylaştığınız harita 4.0.3 ile 7.0.3 altında çalışıyor. Yine de paylaşım için teşekkürler ellerine sağlık.
Bana mı söyledin anlamadım ama paylaştığım harita zaten 9.1.3 sürümü için.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hem09

Kayıtlı Üye
09-Aydın
Osmanbey çok teşekkür ederim. 2021 haritam 2022 oldu. Allah ellerinize sağlık versin. Selam ve saygılarımla.

mertali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Teşekkür ederim bende 9.1.3 sürümüne yükledim emeğinize sağlık. :bravo

ardylmzr

Kayıtlı Üye
01-Adana
Merhaba Osman Bey (@gencosman1453), paylaştığınız dosya ile bende Medianav Evo 9.1.3 sürümünde 2020 tarihli haritayı 2022 olarak güncelledim. Emeğinize sağlık. Teşekkürler

hem09

Kayıtlı Üye
09-Aydın

Osman kardeşim çok teşekkürler. Sizin sayenizde haritam güncellendi. Emeğinize elinize sağlık, Allah sağlık mutluluk versin.

kimyagerx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür

Arkadaşlar evo versiyonlar için 2022.O3 harita güncellemesi lgu olarak oluşturulmuştur. Test edildi çalışıyor. Herkes faydalansın. Güle güle kullanın.
https://s2.dosya.tc/server21/5p6ev2/upgrade.lgu.html

allah razı olsun , uyanığın biri 250 tl istedi sayenizde çalışmayan navigasyon çalıştı.

bu arada ilk başta olmadı ben yine forumun içerisinden 2018 restore dosyası yükledim ( çünkü bunu yüklemek için başarsoft yüklü olmalı ) üstüne bunu yükledim ve oldu . Tekrar teşekkürler

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
allah razı olsun , uyanığın biri 250 tl istedi sayenizde çalışmayan navigasyon çalıştı.

bu arada ilk başta olmadı ben yine forumun içerisinden 2018 restore dosyası yükledim ( çünkü bunu yüklemek için başarsoft yüklü olmalı ) üstüne bunu yükledim ve oldu . Tekrar teşekkürler
Onun kim olduğunu biliyorum. Zaten belirtmiştim 2018 Q4 haritayı yükleyin sonra benim paylaştığım haritayı yükleyebilirsiniz. Arkadaşlar burdan herkese yayalım tanıdıklarınıza söyleyin harita bulduğum sürece lgu oluşturup burdan paylaşacam o çakallara meydanı bırakmayacağım Allahın izniyle. Basarsoft haritasını yükleyin gerisi kolay. Yok araç şase numarası gerekliymiş yok araca özel harita düzenliyormuş. Palavra Inanmayın arkadaşlar. boş işler bunlar. Paranızı kaptırmayın. Bende BELEŞŞŞŞ.

Son düzenleme:

kimyagerx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Onun kim olduğunu biliyorum. Zaten belirtmiştim 2018 Q4 haritayı yükleyin sonra benim paylaştığım haritayı yükleyebilirsiniz. Arkadaşlar burdan herkese yayalım tanıdıklarınıza söyleyin harita bulduğum sürece lgu oluşturup burdan paylaşacam o çakallara meydanı bırakmayacağım Allahın izniyle. Basarsoft haritasını yükleyin gerisi kolay. Yok araç şase numarası gerekliymiş yok araca özel harita düzenliyormuş. Palavra Inanmayın arkadaşlar. boş işler bunlar. Paranızı kaptırmayın. Bende BELEŞŞŞŞ.

Aynen tahmin ettiğin kişi , tekrar teşekkürler .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi