EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

Merhaba Arkadaşlar;

Sizlerin de bildiği gibi Renaulttan mağdur olduğumuz ve olmasını yada düzelmesini istedigimiz taleplerimizi ben zaman zaman Maise giderek yada Müşteri Hizmetleri aracılığı ile sizlerin adına iletiyordum.4 Kapı ve Sunroofun otomatik kapanması ile ilgili konunun hemen ardından Renault marka araçlarımızda arkadaki gibi orjinal olan park sensörlerimizin neden önde olmadıgı ve takılabilmesi yönünde bir çalışma daha başlatmıştım.

Bu çalışmam da bana destek olan Musta abi ye ( USTA ) hepinizin huzurunda çok ama çok teşekkür ediyorum.Mustafa abi bu konuda benim yön göstericim ve fikir liderim oldu.Bu konunun altına imzasını atmasaydı bukadar çabuk sonuç elde edemezdik buna eminim.

Konuya gelirsek; Bu çalışmanın sonucunda artık Fluence araçlarımıza ön park sensörü takabileceğiz :) Ön park sensörlerini ledli olmak şartıyla yetkili servislerde 152 TL kdv dahil işçilik hariç garanti dahilinde taktırabileceksiniz.8900000194 parça referans numarasını servise verdiğiniz anda sorun çıkarmadan sensörü takacaklar.

Artık isteyen Fluence kullanıcısı aracına orjinal ( arkadaki gibi ) kaporta renginde Garanti kapsamında ön park sensörü taktırabilecek. Ben bu cok sevindirici bir haber bizim için. Renaultun bu taleplerimizi dikkate alıp bizimle birlikte çözüm yolu aramasına, sorunlarımızı çözmemizde bize yol göstermesine ve yardımcı olmasına Teşekkür ediyorum.

Renault severler olarak bizlerde artık araçlarımızın modifikasyonlarını yavaş yavaş kendi servisimizde yaptırmaya başladık.

Herkese Saygılar ve Sevgiler...

EVREN TOPCU
FLUENCE TAKIM KAPTANI

[h=3]DİKKAT!! "06EVR36" FLUENCE Serviste Ön park sensörü Takıldı.[/h]

Son düzenleme:

EmreFurkan

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ellerinize,kollarınıza sağlık.Türkiye'de Renault kullanan insanlar için çok iyi işler çıkarıyorsunuz abi tebrik ediyorum. :eyv

Son düzenleme:

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ellerinize,kollarınıza sağlık.Türkiye'de Renault kullanan insanlar için çok iyi işler çıkarıyorsun abi tebrik ediyorum. :eyv

Görevimiz bu Emrecim. Laf olsun diye takım kaptanı olmaya gerek yok. Bişeyler yapmak lazım ben buna inanıyorum. Sonucta bu hepimizin magduriyeti.Zaten zaman zaman forumda şikyetleri dinliyorum bunu yetkililerle paylaşmaya çalışıyorum.Bunu bütün yöneticilerimiz yapıyorlar.Bu yüzden büyük güçlü ve güzel bir Aileyiz biz. Forever RenaultFanClub :) Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Fluence kullanıcıları için bu çok iyi bir gelişme oldu...:eyv

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki Megane 3? :(

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim ön park sensörüne falan ihtiyacım yok ama sırf prestij için taktırabilirim paraya acımazsam :)
Bizim katalogta zaten ön park sensörlü araçlar mevcut fakat TR'de yok işte

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Benim ön park sensörüne falan ihtiyacım yok ama sırf prestij için taktırabilirim paraya acımazsam :)
Bizim katalogta zaten ön park sensörlü araçlar mevcut fakat TR'de yok işte
Artık olacak ve araçlarınız garanti dışı kalmayacak...:eyv