*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tebrikler Evren, güzel haber bu, çalışmalarının devmını bekliyoruz....:)

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğine sağlık evren abi :eyv Bu park sensörleri model bazında sanırımda diğer modellere kısaca bana uymaz dimi qw

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğine sağlık evren abi :eyv Bu park sensörleri model bazında sanırımda diğer modellere kısaca bana uymaz dimi qw

sonucta elimizde referans kodumuz var. bu kodla arabanı bi götür ve servise sor bakalım ne dicekler. bana olur gibi geliyor.

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sonucta elimizde referans kodumuz var. bu kodla arabanı bi götür ve servise sor bakalım ne dicekler. bana olur gibi geliyor.

teşekkürler evren abi :) kaydettim referans kodunu geçerken bir uyrıyım servise bakalım ne dicekler, birde %20 indirime sokarsam direk takarım :D düzgün garantili bişey arıyordum aldım bi tane takmadan bozuldu :D

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler evren abi :) kaydettim referans kodunu geçerken bir uyrıyım servise bakalım ne dicekler, birde %20 indirime sokarsam direk takarım :D düzgün garantili bişey arıyordum aldım bi tane takmadan bozuldu :D

biz zaten bu ürünü hem aracın garantisini bozmasın hemde kullanıcı serviste yaptırsın urun garantili olsun diye ugrastık. Sonunda da alnımızın akıyla cıktık bu işten de :)

hSyin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Montajı önemli yalnız çünkü o parça çok öncedir var. Sorun parçanın olmaması değil, çözümün olmamasıydı nitekim ota b.ka ötüyordu :) Özellikle fan devreye girince ötmeye başlıyordu. Teknik çözümü bulunup montaja başlandı sadece tek fark bu. Ayrıca bu sensörü %20 den faydalandırabilirsiniz kampanya bitmeden

DEMİRTAS

Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler Evren abi...Herkese hayırlı olsun...

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
emeğine sağlık abi helal olsun kaptanım :)

reis64

Mustafa Fındıklar,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun sevindim