Kadjar Yakıt Tüketimi Veritabanı

SerkanAydogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankara-Kemer 560km, 4.9lt/100km ortalama ile gittim, arabayı pek zorlamadım 130'un üzerine çıkmadım. Dönüş yolunda 5.6lt/100km ile döndüm, müsait oldukça hız yaptım (max 150km/h). Her iki seyahatte de ortalama hız 80-90 arası oldu.

Arabada 2 çocuk dahil toplam 5 kişiydik.

Normal basmaya ve yol düzlüğüne göre göre dğeişim oluyor. Ben veridğim veride düm düz yol için elde ettiğim sonucun resmini koydum.

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ah bu yuksek vergiler yuksek yakıt fiyatlari memleketimde hepimizi ne ince hesaplar yapmaya zorluyor adeta aracimizin giderlerini bi sirketin nasil surdurelebilirligini hesap eder gibi hesapliyoruz 50 yil sonra petrol satin alinabilir bir urun olmadiginda acaba torunlarimiz bizim gibi ne icin hesaplar yapacaklar diye korkarim

sonuna kadar katılıyorum Serdar bey,

Millet olarak bize çok ince hesaplar yaptırıyorlar :(

ookan051

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerler güzel maşallah :) PEKI hiç 1.2 tce turbo kullanan yokmu onun değerleri nasıl acaba birde araç sahipleri bi sayfaya araçlarının resimlerini atsa bizde incelesek nasil olur acaba :) :)

Methronic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu aracı almayı düşünüyorum, yakıt tüketimi çok uygın. Performansı hakkında kısa bilgi verbilirmisiniz. Bir hafta önce Chevrolet Captivam durduğu yerde yandı. Bu aracı kullanan tanıdığınız varsa ikaz edin lütfen.

ski2mylou

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu aracı almayı düşünüyorum, yakıt tüketimi çok uygın. Performansı hakkında kısa bilgi verbilirmisiniz. Bir hafta önce Chevrolet Captivam durduğu yerde yandı. Bu aracı kullanan tanıdığınız varsa ikaz edin lütfen.

1.5 dCI EDC kullanıcısıyım Captiva da kullanmaktayım şirkette var emin olun Captiva dan çok çok fazla sizi tatmin edecektir bu araç 1.5 demezsiniz.
Bu arada çok geçmiş olsun.

sefaozmen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerler güzel maşallah :) PEKI hiç 1.2 tce turbo kullanan yokmu onun değerleri nasıl acaba birde araç sahipleri bi sayfaya araçlarının resimlerini atsa bizde incelesek nasil olur acaba :) :)

Benim araç 1.2 tce 130 bg şuan 3.350 km civarı ortalama yakıt tüketimi 9.1 lt

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4 çeker olmaninda zarari sanirim biraz fazla yakmasi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

TT1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbul Bilenler için Libadiye - Kavacık için ort. hız 20
sabah 8.00/9.00 akşam 17.00/18.00 saatleri arası yolun 3'te 2si dur kalk trafikte
1.5 dci otomatik ile 6,7 litre gösteriyor yol bilgisayarım.
Henüz 500 km deyim. Biraz daha düşer diye umuyorum.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
5.2 5.7 arasina duser tahminim benim arac o civarlarda geziyor. 4000 km deyim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

metu1406

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla bende benzinlisi var ve daha çok yeni o yüzden bilmiyorum henüz ne yaktığını