Kadjar'da tespit edilen arizlari burada toplayalim

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aracımı alalı üç ay oldu. Icon dizel aldım. İlk olarak uyarı ⚠ lambası bende de yandı, servise gidip güncelleme yaptırdım geçti ve şu ana kadar bir daha olmadı. Ardından bir kez sensör sesi geldi, ses gelirken şerit takip sisteminde 80 km hız yaparak sinyal vermeden şerit değiştirdim ve geçti bir daha olmadı. Ardından rlink 2 ile mail alıp veremiyordum Renault merkezi arayarak interneti attırdım şu an sorunsuz çalışıyor. Ankaraya yola çıktım 120 km hızdan sonra direksiyon simidi titriyor idi. Servise gidip balans ayarı yaptırdım ve o da geçti. Tüm bunlardan sonra araç kendisini göstermeye başladı. İnanın emsal araçlara göre mükemmel bir araç. Ben de gören çoğu arkadaşım sipariş verdi. Burada yaptığınız her yıkıcı eleştiri aracın değerini düşürüyor, dikkatinize. Herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum. Saygılarımla.

İnternetti arttrıdım derken nasıl oluyor bu?

Ben aldğımın 1 ay sonrasında tweet, mail vb. şeyleri çalıştırdım ama iyi uğraştim, r-link storeyı çözene kadar.

Yanlız gmail de sorun var, gmail biliyorsunuz başka ülkeden giriş yapılmış gibi görüyor (gfransa) ve engelliyor. gmaili daha çalıştıramadım maalesef. ama hotmail çalışıyor.

Karlos

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnterneti açtırdım demek istedim.

Karlos

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hem genel merkez hem de Renault Mais servis aracılığı ile. İstinye Mais bu işi en iyi bilen diyebilirim.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
243a5d6963dd6c27a9cc99176caf2df2.jpg

Ben direk baglandim biyeri aramama gerek kalmadi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Iyi akşamlar sizin gibi direksiyonu sağa sola tam kirip çevirince tak tuk diye ses bende de mevcut direksiyon kutusu mu yoksa rotlarr mi ki
O ses bende de mevcut. Tam sag ve tam sol yapinca ses geliyor.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hha

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
her kese hayırlı gunler dıleklerımle suna kanaat getırdım arabayı sattık araba artık sızın problemınız arkadaslar .. başınızın çaresine bakın teknık hatayı bılen yok arızayı bılen yok elımde bu bılgı var durum bundan ıbaret / reno haklı sen haksızssın resım attım arıza kaydını olsun benım eleman arıza yok dıor arıza yok tur mantıgı yasıyorum / araba dıorkı aktıf fren sıstemını kontrol ettırın anahtar resmı cıkıyor uyarı verıyor neymıs efendım muhendıslık calısmalarında tespıt edılememıs bır kayıt ben resmı nerden cektım ? canım sıkılıyor zaten arabayla sohbet ederek aracımın pısıkolojık yapısını etkılıyerek bu hataları verdırdım ben .... captur aracım varken huzurluydum kadjarda isyandayım renodan soguttunuz benı arabayı soruyorlar sakın almayın dıyorum basım agrıyor sızınde agrımasın ... duygularım budur saygılarımla