Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 44 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: R-LİNK 2, 8.7 ve 7 İNCH EKRANDA İNTERNET,YOUTUBE,NAVİGASYON VB. (AAUTO/CARPLAY'SİZ)

Befe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı er.tansel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ddt4all bi kurcalamak lazim cok enteresan yerlerden cikabiliyor bu kodlamalari acma islemleri. Bazi yazilimsal donanimlari acmak el altinda iken bazi donanimlari acmak icin bi ton alt menuye girip kontrol etmek gerekiyor. Ben kendi aracim fluence icin hatim ettim diyordum ama bir ton daha islev varmis. Aslinda oldukca dolu bir yazilim bu ddt4all servis clip cihazlarinin bile yetersiz kaldigi yerlerde is goruyor. Biraz yazilim dili biraz da aracin kodlama bilgisi olsa aslinda cozulemeyecek bir sey degil ama bilgi olmayinca yapacak bir sey de olmuyor malesef.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben camera sekmesi altında görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam.Evet aslında iyice karıştırınca daha açılacak birçok özellik ortaya çıkıyor.

Teşekkür / Beğen
    Arkadaşlar merhaba.
    Android arayüz cihaza bir süre önce 2. versiyon yazılım yüklemiştim.O yazılım ile birlikte gelen gps ve hava durumu ile ilgili bir uygulamanın videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Teşekkür / Beğen
    Arkadaşlar merhaba.Cihazla ilgili kullandıkça artıların yanısıra eksileri de sizinle paylaşacağım.Arayüz birimine ait gps sistemi, özellikle yağmurlu havalarda uydu bulmakta zorlanıyor.
    Aslında kaliteli yeni bir anten ile değiştirmiştim gps antenini.Ancak kalın bulut durumunda gps'in stabil hale gelmesi biraz zaman alıyor.

Teşekkür / Beğen

Herkese merhaba.
    Android arayüzün gps uygulaması ile zaman zaman yaşadığım yükseklik ve gps uydusu bağlantı problemleri ile bazı faydalı özelliklerini gösteren bir video hazırladım.Onu sizlerle paylaşmak istiyorum.
    İyi seyirler;

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler