Sayfa 29 Toplam 31 Sayfadan BirinciBirinci ... 19262728293031 SonuncuSonuncu
Toplam 304 adet sonuctan sayfa basi 281 ile 290 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: clio 3 grandtour 1.2

memolikk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı Yel1990 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cihazın kendi cd si mi var yoksa internetten ayriyeten programmi indirmek gerekiyor calistirmak için gordugum kadariyla program türkçe

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kendi cd si var options dan dil türkçe yapılıyor ilk önce ingilizce idi sonra döndü türkçe yapılıyor iyi ama ddt4all indireceğim onlara denerim

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    19 EUROPAşkı

Teşekkür / Beğen
    Alıntı er.tansel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://r.tapatalk.com/shareLink?url...5&share_type=t

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Teşekkürler ddt4all ile çalışırmı yani indirsek kendi cd si kurulum yaptık sayfası türkçe oldu arıza buluyor ama silme olayını beceremedim normalde çalışıyor program benim bilmediğimden yada arızadan kaynaklı diyeceğim ama usta sildi arızayı katkı attı benzine dene dedi oksijen sensör arızası tekrar verirse o zaman değişiriz dedi deneme yapıyorum şuan benzinde araba gayet iyi sonra lpg ile deneme yapacağım onuda afr ayarına götüreceğim düzelteceğim deneme yaparım sonra yakıtta bakalım düşecek mi

19 EUROPAşkı

Teşekkür / Beğen
    Günaydınlar herkese
    bu sabah aracımı yol bilgisayarını sıfırladım benzinle sabihadan maltepe dragosa geldim pendik köprüsü üzernden sahilden itibaren
    yol bilgisayarında 100km de yakılan yakıt geldiğimde 7 lt gösteriyordu gelirken aşağı 6 ile 6.5ve 6.7 -6.9 ile trafik durumuna yol durumuna göre değişti ama en son durduğumda parkedip baktım 7lt gösterdi benzinle deneme yapıyorum bir kaç gündür bakalım bu değer şehir içinde iyi şehir dışı da denesem iyi olur aslında nereye gitsek bilmiyorum ki yoldurumu kar olabilir lastikler yazlık şehir dışı temden basıp gitsek kocaeline kadar mı gitsek 110 km ye ayarlayıp
    şehir içi 7 lt iyimi lpg de problem vardı 11 ile 14 lt arası göstermekte idi gelecek haftaya kadar 10.12. tarihine kadar benzinle devam ederim sonra bakarım lpg ye dönerim onada ayar yaptıracağım ne olacak bakalım seamlar herkese
    19 EUROPAşkı

Teşekkür / Beğen
    https://tr.aliexpress.com/item/EEMRK...30453c00QuxAu0

bizim arabaya sarı renk orjinal renkte led sis lambası hangisi daha güzel olur acaba
    19 EUROPAşkı

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı memolikk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günaydınlar herkese
    bu sabah aracımı yol bilgisayarını sıfırladım benzinle sabihadan maltepe dragosa geldim pendik köprüsü üzernden sahilden itibaren
    yol bilgisayarında 100km de yakılan yakıt geldiğimde 7 lt gösteriyordu gelirken aşağı 6 ile 6.5ve 6.7 -6.9 ile trafik durumuna yol durumuna göre değişti ama en son durduğumda parkedip baktım 7lt gösterdi benzinle deneme yapıyorum bir kaç gündür bakalım bu değer şehir içinde iyi şehir dışı da denesem iyi olur aslında nereye gitsek bilmiyorum ki yoldurumu kar olabilir lastikler yazlık şehir dışı temden basıp gitsek kocaeline kadar mı gitsek 110 km ye ayarlayıp
    şehir içi 7 lt iyimi lpg de problem vardı 11 ile 14 lt arası göstermekte idi gelecek haftaya kadar 10.12. tarihine kadar benzinle devam ederim sonra bakarım lpg ye dönerim onada ayar yaptıracağım ne olacak bakalım seamlar herkese
    Benzinde daha az yakıyor LPG sistemi sorunlu ,ayarı bozuk yada başka sıkıntı var.

6. Teşekkür memolikk Mesaja Teşekkür Etti.
    Beğeni memolikk liked this post
    Teşekkür / Beğen
    Benzinde 7lt ortalamasi iyi değilmi lpgye baktiracağim şu deneme olayini bitireyim lpg ye de afr ayari ve enjektörün yer değişimi için gideceğim
    19 EUROPAşkı

Teşekkür / Beğen
    Aux kablosu aldım diğer aparat da var bu ikisi benim arabada ne işime yarar bağlantı yapıp çalıştırılabilirmi

19 EUROPAşkı

Teşekkür / Beğen
    Kaputta şu bölüm bölüm ayrılmış olan yerlere bitüself yapıştırıp üstüne kaput keçesini takayım diyorum fazla gelme olayı olurmu ikisi bir
    Birde dün hız denemesi yaparkan sağ taraftan ses daha çok geliyor gibi geldi bana soldan gidince sağdaki araçlar yüzünden mı Acaba davlumbazlara da bitüself yapayım diyorum

19 EUROPAşkı

Teşekkür / Beğen
    Bitüself kaplama ve kaput izolatör kesesini takma çalışması başladı hava güzel

19 EUROPAşkı

11. Beğeni Emre37 liked this post
    Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı memolikk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bitüself kaplama ve kaput izolatör kesesini takma çalışması başladı hava güzel

Çok güzel olmuş elinize sağlık

13. Teşekkür memolikk Mesaja Teşekkür Etti.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 2 misafir)

1. faysan