clio 3 grandtour 1.2

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yaz geliyor yavaş yavaş güneş çıktı ortaya 8aafd092c10f9ee72e16f12ba3116f34.jpg

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
p0170 yakıt kesme arızası için ne dersiniz lpg ciye gittim lpg den arıza ışığı yakıyor diye bizle alakalı değil dedi yakıt kesme arızası bu dedi renoya gidip baktırın dedi arıza silindiği için gitmedim yakarsa tekrar gideceğim bakımlı araç neden yakar bu arıza ışığını yakıt kesme için neresine bakılmalı yardımcı olabilirmisiniz bu hızlanmamayada etkisi olurmu acaba bu arızanın

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracı stop edip anahtarı kapatınca diiit dit diye iki defa ötüyor sol taraf bu nedir daha önce yoktu acaba neden ötmeye başladı farlar kapalı kontrol ediyorum anahtarı kapatınca ötüyor neden acaba

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
aracı stop edip anahtarı kapatınca diiit dit diye iki defa ötüyor sol taraf bu nedir daha önce yoktu acaba neden ötmeye başladı farlar kapalı kontrol ediyorum anahtarı kapatınca ötüyor neden acaba

Aynı ses farlar açık iken kapatırken çıkıyor başka da duymadım abi herhangi arıza ışığı yada açık sistem varmı?

SelimPusat60

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar şanzıman yağı aldım Elf 75w80 bu 1.2 şanzımanina uygun mudur internetten biraz araştırdım bu yağı buldum siz hangi yağı koymuştunuz ? Bu arada cuma gününe motor yağı şanzıman yağı değişimi motor içi temizleme videosu çekip koyacağım buraya