Clio 4,Captur,Dacia 2018 Q3 HARİTA GÜNCELLEMESİ

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
http://s3.dosya.tc/server17/v054vd/navigation_restore_fat32.rar.html

Sorunsuz çalışmaktadır,test edilmiştir.Son güncellemeye sahiptir.
Kurulumu: indirdiğiniz dosyayı rar dan çıkarıp boş usb diske atıp,araç çalışır vaziyetteyken teybe takıyorsunuz ve ekranda çıkan güncelleme yazısına basıyorsunuz.hepsi bu kadar.usb fat 32 ile biçimlenmiş ve boş olmalı.

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Bunun birde R-Link için olanı olsada kullanabilsek :)

yyildirayy

Kayıtlı Üye
34-İstanbul

commandos07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Kurulumu: indirdiğiniz dosyayı rar dan çıkarıp boş usb diske atıp,araç çalışır vaziyetteyken teybe takıyorsunuz ve ekranda çıkan güncelleme yazısına basıyorsunuz.hepsi bu kadar.usb fat 32 ile biçimlenmiş ve boş olmalı.

Merhaba güncellemeyi aracıma yükledim. Sorunsuz bir şekilde yüklendi. Yükledikten sonra sistem tamamen sıfırladı bütün radyo kanalları, ses ayarları, bluetooth tanımlı cihazlar vs herşey gitti. Fabrika ayarlarına geldi cihaz. Cihaz sürümüne bakınca 6.0.3 olarak görünüyor bu normal mi ?
Ben harita güncellenecek sanıyordum ama sanıyprım sistem komple güncellendi. Bu arada eski sistem sürmünü bilmiyorum...

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba güncellemeyi aracıma yükledim. Sorunsuz bir şekilde yüklendi. Yükledikten sonra sistem tamamen sıfırladı bütün radyo kanalları, ses ayarları, bluetooth tanımlı cihazlar vs herşey gitti. Fabrika ayarlarına geldi cihaz. Cihaz sürümüne bakınca 6.0.3 olarak görünüyor bu normal mi ?
Ben harita güncellenecek sanıyordum ama sanıyprım sistem komple güncellendi. Bu arada eski sistem sürmünü bilmiyorum...
Haritan guncellendi.sistem surumun ayni kaldı.sadece ayarlar sifirlandi kurulumdan sonra

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Harita kodu nedir? Q olan?

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aemy01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sistem sürümünü 9.1.3 e yükselttim ve anlattığınız gibi usb yi taktım. Guncelle cıkmıyor. Sanirim eski sürüme donmem gerek

beyefendi7

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim sistem sürümüm 6.8.5 gibi birşey olması lazım tam hatırlamıyorum. Arada kayda değer bir fark var mı sistem sürümleri arasında, ve nasıl yükseltiyoruz, yardımcı olursan sevinirim ?

Edit: Şimdi baktım da sistem sürümüm 8.0.5'miş. USB'yi taktım fakat harita güncelleme falan yapmadı, bu medya okunamıyor hatası verdi. Araç çalışır vaziyette ve usb fat32.

Sistem sürümünü 9.1.3 e yükselttim ve anlattığınız gibi usb yi taktım. Guncelle cıkmıyor. Sanirim eski sürüme donmem gerek

Son düzenleme:

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
R Link harita güncelleme için 100 EUR gibi komik bir rakam isteniyor :)

Ayrıca Trafik Live özelliği Türkiyede aktif değil.

Ben haritayı güncellemek yerine SD kart siparişi verdim Yurtdışından.Üzerinde 2018 harita güncel olan bir kart.Satıcıya sorduğumda tak çalıştır dedi. Geldiğinde deniycem bakalım neler olacak :)

hayalet34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orhan bey selamlar,

Sürüm 9.1.3 yinede oluyormu? yoksa sürümde değiştirmek mi gerekiyor?