Clio 4,Captur,Dacia 2018 Q3 HARİTA GÜNCELLEMESİ

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Güncelleştirme yerine Ebay'dan yeni avrupa haritası aldım .10.05 versiyonu ve tak çalıştır ile harita çalıştı. Güncelleme için 100 EUR istiyor Renault. Bu şekilde 200 TL ye güncelleme yapmış oldum.

sabo48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende captur 2017 var harita güncellemesi yaptım araca sd kartı taktım harita bulunamadı yazı çıkıyor. Servise götürdüm araç 3 gün bekledi servis ne yaptıysak olmadı dedi aracı teslim ettiler dosyaları üst gruptan inceleyip haber vereceklermiş araç r link icon.yardım edecek kişi varmı

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
http://s3.dosya.tc/server17/v054vd/navigation_restore_fat32.rar.html

Sorunsuz çalışmaktadır,test edilmiştir.Son güncellemeye sahiptir.
Kurulumu: indirdiğiniz dosyayı rar dan çıkarıp boş usb diske atıp,araç çalışır vaziyetteyken teybe takıyorsunuz ve ekranda çıkan güncelleme yazısına basıyorsunuz.hepsi bu kadar.usb fat 32 ile biçimlenmiş ve boş olmalı.

Bu dosyayı nereden bulduğunuzu da paylaşır mısınız? Biz de takipte kalalım, Q4 ü beklemedeyim.

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu dosyayı nereden bulduğunuzu da paylaşır mısınız? Biz de takipte kalalım, Q4 ü beklemedeyim.
dosyayı biyerden bulmadım.paylaşım bana ait.konularımı takip ederseniz bu tür paylaşımları ilk ben yapıyorum genelde

ogretmenokan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dbott 2 yüklü harita dosyalarını kopyala yapıştırla strokart4 ilgili llasöre kopyala yapıştırla yaptım.Harita sürümü halen 2013 gözüküyor ayrıca navigasyondaki harita kayboldu nerdeyim deyince bir boşluk adres bulmak isteyince ülke ismindeki harfler bile pasif durumda ne edecez şimdi fikri olan ? Medianav 4.0.6 MN1 cihazım

bekaert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dosyayı biyerden bulmadım.paylaşım bana ait.konularımı takip ederseniz bu tür paylaşımları ilk ben yapıyorum genelde
dostum ellrine sağlık yaptım kullanıyorum hobby olarak navigasyon işi yapmama ragmen senin dosyayı kullandım başarsoft olması çok iyi önümüzdeki ay 2019.3 çıkar onuda beklerim harita bulamazsam ben yardımcı olurum 2018.10 var ama yenisi çıkacak onu yapalım bence