2012 privilige xenon hakkinda

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar 2012 Fluence privilige farlar ilk açınca xenon yukari aşağı yapiyor en son yukari yapip yavas yavas asagi iniyor son pozisyon normal. Bu sorunu yaşayan ve çözüm bulan varmi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alsh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:D Hocam o sorun değil ki. Karşılama ve açılma özelliğidir aracın

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar 2012 Fluence privilige farlar ilk açınca xenon yukari aşağı yapiyor en son yukari yapip yavas yavas asagi iniyor son pozisyon normal. Bu sorunu yaşayan ve çözüm bulan varmi.

Normalde de böyle değil mi xenon farlarda

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracımda da zenon var ilk çalışma selamlaması gibi birşey bu hepsinde bu şekilde açılıyor diye biliyorum zenonlaıçrın, otomatik yükseklik ayarı oldupu için kendisi ayarlıyor, farkederseniz yolda giderken yokuş yukarı veya aşağı yönelince araçyine otomatikmen farı aynı seviyede tutmak için yukarı aşağı inebiliyor karanlık bir yolda yavaş giderken bunuda farkedebilirsiniz. Bende birşey sormak istiyorum bu konuda zenon olduğu için aracımda far yıkama var fakat tüm fereklilikleri yerine getirdiğim halde far yıkama motorlarından ses geliyor çalılıyor fakat yıkamalar yukarı çıkıp su fışkırtmıyor, bu konu hakkında bir bilgisi olan ne yapabileceğim konusunda fikri olan yardımcı ol ursa sevinirim. Teşekkürler.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracımda da zenon var ilk çalışma selamlaması gibi birşey bu hepsinde bu şekilde açılıyor diye biliyorum zenonlaıçrın, otomatik yükseklik ayarı oldupu için kendisi ayarlıyor, farkederseniz yolda giderken yokuş yukarı veya aşağı yönelince araçyine otomatikmen farı aynı seviyede tutmak için yukarı aşağı inebiliyor karanlık bir yolda yavaş giderken bunuda farkedebilirsiniz. Bende birşey sormak istiyorum bu konuda zenon olduğu için aracımda far yıkama var fakat tüm fereklilikleri yerine getirdiğim halde far yıkama motorlarından ses geliyor çalılıyor fakat yıkamalar yukarı çıkıp su fışkırtmıyor, bu konu hakkında bir bilgisi olan ne yapabileceğim konusunda fikri olan yardımcı ol ursa sevinirim. Teşekkürler.

Açılıp sadece Su atmıyor ise tıkanmış olabilir.

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayır motorların çalışma sesi var fakat açılmıyorda sadece bi kez tek taraf açıldı ama açılmıyor bile yani

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayır motorların çalışma sesi var fakat açılmıyorda sadece bi kez tek taraf açıldı ama açılmıyor bile yani

Ustaya bi gösterin sikismis olabilir veya mekanizma arızalı olabilir.

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[emoji3] Hocam o sorun değil ki. Karşılama ve açılma özelliğidir aracın

Şimdi normalde farlar otomatik açılınca asagida açılıyor sonra yukari kalkiyor sonra normal ayara geliyordu 5-10 sn yede olan bi islem bu. Cumartesi 3 cm spor yay takıldıktan sonra otomatik açılıyor farlar asagida yukari cikiyor sonra ortaya aliyor tekrar cok yukari aliyor ve yavas yavas asagi ayarina iniyor sorun bu eskisi gibi kisa sürmüyor. @er.tansel bey bu şekilde

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Peki aracin altindan su akıyormu hortumu cikmis olabilirmi. Xenon ilk açılışını biliyorum. Bu olay açılış ayarlamasından biraz farkli bi durum araci 1 yıldır kullanıyorum yeni değil yani [emoji6]

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araçta bir değişim yaptıktan sonra gelişen bir durum mu olmuş oluyor yani, başka bi bilgim yok bu konuda fakat ama belki bi yorum yapabilirim, araç alçaltıldığı için denge müşüründe bi gariplik olmuş olabilir diye. Benim sorum konusunda da yere suda damlamıyor işte bende bir türlü çözemedim sorunu göstericem ustaya artık mecburen. Teşekkürlee.