2012 privilige xenon hakkinda

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araçta bir değişim yaptıktan sonra gelişen bir durum mu olmuş oluyor yani, başka bi bilgim yok bu konuda fakat ama belki bi yorum yapabilirim, araç alçaltıldığı için denge müşüründe bi gariplik olmuş olabilir diye. Benim sorum konusunda da yere suda damlamıyor işte bende bir türlü çözemedim sorunu göstericem ustaya artık mecburen. Teşekkürlee.

Aynen denge sensörleri belki olabilir Renault programi olan pc ve baglatip baktircam. İnternet te beyin sensörü unutmus olabilir tanitma yapinca düzeliyor diye yorumlar var ama bakalim artik olmadi böyle kullancam en sonunda zaten normal ayarinda duruyor [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Düzeltmekte fayda var tabi öyleyse de eğer ama düzeltmesenizde yine illaki normal ayarda tutacak ışığı, fakat belki ileride sorun olabilir sürekli kafası karışırsa, yine baktırmakta fayda var

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Düzeltmekte fayda var tabi öyleyse de eğer ama düzeltmesenizde yine illaki normal ayarda tutacak ışığı, fakat belki ileride sorun olabilir sürekli kafası karışırsa, yine baktırmakta fayda var

Müsait bi zamanda gideceğim suan icin görüşte sıkıntı yok ama biraz takintiliyim o xenonlar normal ayarlama yapacak 🤣

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kolay yoldan düzelir inşallah 😀

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Xenon sorununu çözdük arkadaşlar. yay değiştirirken lastik bosa çıkınca z gibi sensöre bagli aparat var o ters dönmüş onu elimde ittim normale döndü düzeldi elimde oynatıyorum far yukari asagi oynuyor [emoji51]