Sayfa 6 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Enjeksiyon kontrol ettiriniz,egzoz emisyon kontrol ettiriniz,motor hasar risk var!

ar-me - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Su parcayi kontrol ettirmenizi öneririm

Teşekkür / Beğen
    Alıntı ar-me Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Su parcayi kontrol ettirmenizi öneririm
    bu parça tam olarak nerdedir? benim aracım euro 5 fluence 2012

ofarukturgut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Parça burada bulunuyor. Bununla alakalı olan sorun çekiş düşüklüğü yaşatır ama @ar-me

Alıntı onuroktayy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu parça tam olarak nerdedir? benim aracım euro 5 fluence 2012

Teşekkür / Beğen
    faruk bey, bu parçayı dğiştirdiğim takdirde sorun çözülür mü? yada değişim yapmadan bir tamiri yada arızalı olup olmadığını anlama şansımız var mı?
    Alıntı ofarukturgut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Parça burada bulunuyor. Bununla alakalı olan sorun çekiş düşüklüğü yaşatır ama @ar-me

Teşekkür / Beğen
    Benim clio3 te bu parca radyatorun önünde bulunuyor nail olduysa olduğu yerden cikarak fanin önüne düşmüş ve fan kablosunu siyirmis ara sira enjeksiyonu kontrol ettirin uyarısı vererek çekişi düşüyordu yakitta bir artis yoktu stop edip tekrar calistirinca düzeliyordu gaza sert basinca tekrar uyari veriyordu, kablosunun kesildigini görünce kopartarak tekrar birlestirerek bantladim daha sonra hata,cekis düşüklüğü yasamadim

Teşekkür / Beğen
    3 hortum girişi bulunuyor 2 hortum hava verir 1 hortum hava çeker basit bir kağıt ile görebilirsin ama başınç değerleri önemli burada bununla alakalı bir arızada ekranda uyarı sürekli olur. Araç her dip gaz yaptığında uyarı verir. Arıza ışığı yanar
    faruk bey, bu parçayı dğiştirdiğim takdirde sorun çözülür mü? yada değişim yapmadan bir tamiri yada arızalı olup olmadığını anlama şansımız var mı?

Teşekkür / Beğen
    Sizdeki sorun hortum olması lazım kablo'da sürekli arıza vermesi gerekir çünkü
    Alıntı ar-me Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim clio3 te bu parca radyatorun önünde bulunuyor nail olduysa olduğu yerden cikarak fanin önüne düşmüş ve fan kablosunu siyirmis ara sira enjeksiyonu kontrol ettirin uyarısı vererek çekişi düşüyordu yakitta bir artis yoktu stop edip tekrar calistirinca düzeliyordu gaza sert basinca tekrar uyari veriyordu, kablosunun kesildigini görünce kopartarak tekrar birlestirerek bantladim daha sonra hata,cekis düşüklüğü yasamadim

Teşekkür / Beğen
    3 hortum girişi bulunuyor 2 hortum hava verir 1 hortum hava çeker basit bir kağıt ile görebilirsin ama başınç değerleri önemli burada bununla alakalı bir arızada ekranda uyarı sürekli olur. Araç her dip gaz yaptığında uyarı verir. Arıza ışığı yanar
    faruk bey tam olarak ne yapmam gerekir acaba? Kağit ile görebilirsiniz yazmişsiniz o kismi anlayamadim detayli açiklayabilirmisiniz rica etsem?

Teşekkür / Beğen
    Sizdeki sorun hortum olması lazım kablo'da sürekli arıza vermesi gerekir çünkü
    Kablo tam olarak kopmamisti arasira temasizliktan dolayi ariza isigi yaniyordu,kopartarak tekrar birlestirip elektrik banti ile sardim sonrasinda ariza isigi veya çekiş düşüklüğü yasamadim

Teşekkür / Beğen

Resimdeki sensörün deliklerine gelen hortumları kontrol ediniz hortumları tek tek sökerek yerlerini karıştırmayın
    faruk bey tam olarak ne yapmam gerekir acaba? Kağit ile görebilirsiniz yazmişsiniz o kismi anlayamadim detayli açiklayabilirmisiniz rica etsem?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler