Sayfa 11 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 8910111213 SonuncuSonuncu
Toplam 129 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 110 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Clio 4,Captur,Dacia TMC trafik verisi çalışma ve 2018 Q4 harita videosu

satay2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Sn FBS İlginiz için çok teşekkür ederim ama dosyalar bozuk veya hasar görmüş uyarısı alıyorum.Başka link varmı bildiğiniz.

maninwar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı maninwar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Navigasyon ses dosyalarım eksik sadece bir kadın sesi var, bana voice dosyalarını gönderebilecek var mı acaba, zip ya da iyi olabilir.
    Teşekkürler, yükledim kopyala yapıştırma oldu.

FBS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı satay2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sn FBS Ä°lginiz için çok teşekkür ederim ama dosyalar bozuk veya hasar görmüş uyarısı alıyorum.Başka link varmı bildiğiniz.
    Biraz önce denedim dosya indi. Rar danda problemsiz çıktı. Tekrar deneyin yada başka bir pc kullanın derim. Eğer dediğiniz mesajı medianav a yüklerken alıyorsanız o zamanda başka usb ile deneyin. Kolay gelsin.

quartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    2015 öncesi araçlar media nav 1 var sanırım. Bu araçlara hangi dosyaları koymak gerekir? Mesela TMC dosyasını koymuyoruz değil mi?

Teşekkür / Beğen
    Alıntı quartal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2015 öncesi araçlar media nav 1 var sanırım. Bu araçlara hangi dosyaları koymak gerekir? Mesela TMC dosyasını koymuyoruz değil mi?
    Bende sizin gibi biliyorum. Yukarda mevzu olan dosyalar dosyalar medianav 2 için. Ancak haritaları kopyala yapıştır ile kullanabilirsiniz sanırım.

mstdrms - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı quartal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Content klasörü içindeki 3 adet Turkey yazan harita dosyalarını SD card 4 deki aynı yere kopyala. Kopyalamadan önce orjinallerin yedeğini al.

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Captur 1.2 TCe Icon (2013)

maninwar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Peki bu navigasyondaki ok sembolünü clio 4 ikonuna dönüştürme imkanı var mı.yabancı forumlarda seçenek eklemişler benim naviteck navigasyon cihazında bile seçenekli.

Teşekkür / Beğen
    Alıntı maninwar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki bu navigasyondaki ok sembolünü clio 4 ikonuna dönüştürme imkanı var mı.yabancı forumlarda seçenek eklemişler benim naviteck navigasyon cihazında bile seçenekli.
    Proğramın içine baktığımda Storage Card4/NNG/data.zip/ui_core/common/daycar.bmp, daycarghost.bmp, nightcar.bmp, nightcarghost.bmp yolu izlenerek istediğiniz icon u bmp haline getirerek verilen adrese aynı isimle eskisi silinip atılırsa olur zannediyorum. bmp nin büyüklüğü vb değerler orjinaline uygun olması gerekebilir. Not ben denemedim. Sadece düşüncemdir.

9. Teşekkür maninwar Mesaja Teşekkür Etti.
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı FBS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Proğramın içine baktığımda Storage Card4/NNG/data.zip/ui_core/common/daycar.bmp, daycarghost.bmp, nightcar.bmp, nightcarghost.bmp yolu izlenerek istediğiniz icon u bmp haline getirerek verilen adrese aynı isimle eskisi silinip atılırsa olur zannediyorum. bmp nin büyüklüğü vb değerler orjinaline uygun olması gerekebilir. Not ben denemedim. Sadece düşüncemdir.
    Doğru bir düşünce. Yanlız bu dediklerini yapabilmesi için bu vb işlerle alakalı olmalı yapanın... Ayrıca bu yöntemle sadece ikon değil R-Nav programının genel olarak resim tabanlı herşeyini değiştirebiliriz. Tabi burada da tasarımcılık çıkıyor ortaya...

Konu mstdrms tarafından (19.Mart.2019 Saat 10:59 ) değiştirilmiştir.

Teşekkür / Beğen

Ayrıca verdiğin haritayı dboot ile girip kopyala/yapıştırla klasörüne yerleştirdim. Şu anlık bir sıkıntı yok. Uzun kullanım sonucunu da yazarım. Tekrar teşekkürler.

Bu arada; bu haritaların paylaşıldığı kaynakları bilen varsa burada paylaşırsanız güncellemelerdem herkes anında faydalanır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)

Bu Konu için Etiketler