Clio 4,Captur,Dacia TMC trafik verisi çalışma ve 2018 Q4 harita videosu

FBS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayrıca verdiğin haritayı dboot ile girip kopyala/yapıştırla klasörüne yerleştirdim. Şu anlık bir sıkıntı yok. Uzun kullanım sonucunu da yazarım. Tekrar teşekkürler.

Bu arada; bu haritaların paylaşıldığı kaynakları bilen varsa burada paylaşırsanız güncellemelerdem herkes anında faydalanır.

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sayın mstdrms google amcaya haritanın adını yazarak sorarsanız size nerede bulacağınızı söyler. Malum başka forumların linkini vermek uygun olmaz.

emrecann

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2018.10 (Q4) dboot ile wince den yüklemek isteyen arkadaşlara özelden dosyaları gönderebilirim. TMC dosyası dahil. İsteyene sadece TMC de gönderebilirim.
hocam rica etsem banada dosyayı atabilirmisiniz 7.0.5 md dboot var

burva001

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam kopyala yapıştır harici bir yöntemi varmı

burva001

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dosyalar bende mevcut. yapabilecek varsa link verebilirim yapsın bende alayım çünkü bende yapamadım :D

burva001

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
RDS ve TMC bunla aktive oluyor mu?

FBS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gönderdiğim dosyayı paylaşıp prim yapıyorsunuz.Bir dahaki otomatik güncelleme bu yüzden paylaşılmayacak bilginize.
Sayın mkoguz,
Öncelikle paylaşımda bulunduğunuz için teşekkür ederim. Ancak dosya sizin mi değil mi bilmiyorum paylaşımda bulunan da ben değilim. burva001 bir soru sormuş bende belirttiğim konunun derdine çözüm olacağını söyledim. Hepsi o kadar. Bundan sonra ki güncellemeyi paylaşıp paylaşmamak sizin bileceğiniz bir konu. Ama elbette gönlüm paylaşmanızdan yana. Selamlarımla.