Clio 4,Captur,Dacia TMC trafik verisi çalışma ve 2018 Q4 harita videosu

Mulderx98

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar, aracım 2018 clio4 edc icon media nav da navigasyon uygulaması var ama sadece yeşil mavi denizi karayı ve bulunduğum yeri ok olarak gösteriyor yollar sokaklar falan yok yükleme yapılabilir mi? Sürüm 9.1.1

marko

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar, aracım 2018 clio4 edc icon media nav da navigasyon uygulaması var ama sadece yeşil mavi denizi karayı ve bulunduğum yeri ok olarak gösteriyor yollar sokaklar falan yok yükleme yapılabilir mi? Sürüm 9.1.1
özele bak

zazaaser

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Medianav 2012 haritasi var nasil guncelleniyor

burva001

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 ay fln oldu çıkalı ama,artık forumda içerik paylaşmama kararı aldığım için malesef yardımcı olamıycam.ama çıktı

çok iş yapıyosun kardeş, aman sakın paylaşma al kilitle hazinende kalsın. Madem paylaşmıcan bu forumda ne geziyosun, bunu söyleyip ne elde etmeye çalışıyorsun? Ayrıca bunu yükleyeceklere bir çift sözüm var:böyle salak saçma haritalar yüzünden navigasyonum çöktü,kendinden geçti,düzelmedi arabayı sattım kurtardım. Kilitleniyor ikide bir kapanmıyordu,en sonunda arkadaki soketi söküp resetliyodum.Orjinal yazılım hariç bir şey yüklemeyin arkadaşlar! Madem fazlasını istiyor iseniz gidip necvox veya newfron marka bir navigasyon taktırın 2400 e mis gibi hem tv izleyin hem video izleyin hem internete girin.Ben sattım clio yu kurtardım darısı diğer kardeşlerime...Son sözüm sana orhankose; Karar almış da paylaşmıyomuş, al sakla ahirette şefaatçin olsun!!!