Clio 4,Captur,Dacia TMC trafik verisi çalışma ve 2018 Q4 harita videosu

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault un kendi resmi sitesine girip ordan media nav toolbox indirin. Youtube da videoları var yazın mutlaka öğrenirsiniz
Fiyatından da bahset... [emoji1] Ayrıca sanırım ilk R- Nav cihazlara destek bitmiş.

HTC EVO 3D X515m cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ieb93

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, bana da tcm ve navigasyon dosyasını gönderilir misiniz?

mkoguz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok iş yapıyosun kardeş, aman sakın paylaşma al kilitle hazinende kalsın. Madem paylaşmıcan bu forumda ne geziyosun, bunu söyleyip ne elde etmeye çalışıyorsun? Ayrıca bunu yükleyeceklere bir çift sözüm var:böyle salak saçma haritalar yüzünden navigasyonum çöktü,kendinden geçti,düzelmedi arabayı sattım kurtardım. Kilitleniyor ikide bir kapanmıyordu,en sonunda arkadaki soketi söküp resetliyodum.Orjinal yazılım hariç bir şey yüklemeyin arkadaşlar! Madem fazlasını istiyor iseniz gidip necvox veya newfron marka bir navigasyon taktırın 2400 e mis gibi hem tv izleyin hem video izleyin hem internete girin.Ben sattım clio yu kurtardım darısı diğer kardeşlerime...Son sözüm sana orhankose; Karar almış da paylaşmıyomuş, al sakla ahirette şefaatçin olsun!!!

Kendi işiniz görülmeyince herkese saldırıyorsunuz. Madem bu kadar istiyordunuz 60 euro ya renault güncelliyor verin parasını yapın. Hem bedava olsun hem düzgün çalışsın hemde destek alayım. Öyle bir dünya yok malesef. Bu tür paylaşımlarda hep uyarılır , kurarsanız risk size aittir. Bilginiz olmadan fikriniz olduğundan, birde bedavaya getirmenin dayanılmaz çekiciliği olunca malesef cihazın yazılımı bozulur. O kadar çaba göstermeden elde etme meraklısıyız ki . paylaşım için youtube kanalına takipçi olup maili vermek zor geldi olmadık yorumlar yazıldı. Bilen bir çok arkadaş (!) ticaret dedi vs dedi. Bu yüzden artık yeni haritalar ve sorun çözümleri paylaşılmıyor. Çok iş yapıyorsun diye sitem de etmşiniz. Madem çok iş değil. Neden siz yapamadınız?

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok iş yapıyosun kardeş, aman sakın paylaşma al kilitle hazinende kalsın. Madem paylaşmıcan bu forumda ne geziyosun, bunu söyleyip ne elde etmeye çalışıyorsun? Ayrıca bunu yükleyeceklere bir çift sözüm var:böyle salak saçma haritalar yüzünden navigasyonum çöktü,kendinden geçti,düzelmedi arabayı sattım kurtardım. Kilitleniyor ikide bir kapanmıyordu,en sonunda arkadaki soketi söküp resetliyodum.Orjinal yazılım hariç bir şey yüklemeyin arkadaşlar! Madem fazlasını istiyor iseniz gidip necvox veya newfron marka bir navigasyon taktırın 2400 e mis gibi hem tv izleyin hem video izleyin hem internete girin.Ben sattım clio yu kurtardım darısı diğer kardeşlerime...Son sözüm sana orhankose; Karar almış da paylaşmıyomuş, al sakla ahirette şefaatçin olsun!!!
senin gibi boş beleş insanlar yüzünden forumda bişey paşlaşmıyorum.bilginiz yok ama fikriniz çok.özel mesaj atarken abim lütfen vs yazıyosun buraya gelince salla salla babam salla.senin orjinal değil dediğin yazılım dediğin şeyleri ben sıfır servis araçlarına yüklüyorum.ayrıca bişey paylaşmak zorunluluğumda yok.ben kimsenin dosyalarını paylaşmıyorum hepsi benim yaptığım oluşturduğum dosyalar.senin gibi boş insanlar yüzünden paylaşım yapmıyorum.ayrıca ahiret inancım yok.ne lazımsa sana verimde nerene saklarsan sakla ahirette

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kendi işiniz görülmeyince herkese saldırıyorsunuz. Madem bu kadar istiyordunuz 60 euro ya renault güncelliyor verin parasını yapın. Hem bedava olsun hem düzgün çalışsın hemde destek alayım. Öyle bir dünya yok malesef. Bu tür paylaşımlarda hep uyarılır , kurarsanız risk size aittir. Bilginiz olmadan fikriniz olduğundan, birde bedavaya getirmenin dayanılmaz çekiciliği olunca malesef cihazın yazılımı bozulur. O kadar çaba göstermeden elde etme meraklısıyız ki . paylaşım için youtube kanalına takipçi olup maili vermek zor geldi olmadık yorumlar yazıldı. Bilen bir çok arkadaş (!) ticaret dedi vs dedi. Bu yüzden artık yeni haritalar ve sorun çözümleri paylaşılmıyor. Çok iş yapıyorsun diye sitem de etmşiniz. Madem çok iş değil. Neden siz yapamadınız?

bunlar böyle kardeş bişey bilmezler anlamazlar.bu gibi gereksizler yüzünden forumda artık bişey paylaşılmıyor ve forum ilgi görmüyor

MtK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba
Ilk foruma üye olduğumda kişiler arasında paylaşım ve bilgi alış verişi bir hayli iyiydi. Gerek kendini bilmez bazı kişiler gerek ise alakası olmayan sorular yüzünden sanırım herkezin canı sıkıldı. Bence forum sitesinin düzenlenmeye (kişiler ve konular) ile ilgi gereksinimi mevcut. Konular ile ilgili bilgi ve dosya paylaşan arkadaşlar ise bence eskisi gibi paylaşım yapabilirler ise forum adına daha iyi olacağına inanıyorum. Tabikide karar yönetici ve uzman arkadaşların. Hayırlı günler.

nebula449

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
wince arayüzüne girince bu 3dc poi fpa fbl fda uzantılı dosyaları nerelere kopyalıyoruz?

zazaaser

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Medianav 2012 haritasi ÜCRETSİZ nasil guncelleniyor :)