GT_LİNE Arabalar Hk.

tatarfigo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Su an satista olmasa da icon donanimda mevcut hocam. Sahibinden de ilanlarini gorebilirsiniz.

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Su an satista olmasa da icon donanimda mevcut hocam. Sahibinden de ilanlarini gorebilirsiniz.

Gördüm şimdi sedan ihtiyacınız varsa ağırlığından korkmayın aynı motoru Nissan Qashqai ile de kullanıyorum ve rahat rahat çekiyor o aracı keza aynı motor daha ağır araçlarda da var, Talisman, Kadjar, Nissan X-Trail de bile var aynı motor.

selim

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üst devirlerde çok çok iyi size şöyle söylemek istiyorum. Konya'dan Antalya'ya giderken bir rampa var ben 1.5 dci ile vites düşürerek çıkardım ama bu motorda devirsiz olsa bile topluyor ve 6. vitesten hiç düşmüyorum. Şehir içinde bazen 2. vitesle kalkıyorum motor çeviriyor devirsiz kalacağını hiç düşünmeyin bildiğiniz üzere bu motoru mercedes c200d modelinde kullanıyorlar nıssanda var gerçekten çok iyi ben severek ve zevk alarak kullanıyorum. Manuel vites olarak piyasaya sürdüler ilk birinci viteste gaza yüklendiğiniz zaman bi arkaya atması var çok zevkli :) Bence sürmeden karar vermeyin en güzel deneyerek fikir sahibi olursunuz

Swarthy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,

GT Line'ı 2018 sonunda 0 KM olarak BİKA bayiden aldım. Şu an 11.500 KM de bilgisayar ortalaması 5.5 LT. İstanbul içerisinde aktif olarak kullanıyorum aracı gayet memnunum.

Farklı durumlarla alakalı sorunuz olursa iletişime geçebilirsiniz.