Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2014 1.2 tce 120 yag eksiltme

Teşekkür / Beğen

Tesekkurler. Motor degisiminin tutari 30 bin tl civarina geldi. Garanti bittigi icin yuzde onunu odememi talep ettiler 3000 civari odedim tl ye cevirince.

Motor degisimi motor/ sasi noyu etkilemedi, bu yuzden kagitlarda degisiklik yapilmasina gerek kalmadi, ozellikle sordum yetkili serviste. Ama trukiye deki uygulama farkli olabilir tabi bilemiyorum

ertangun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Bilgi için teşekkürler.
    Yurtdışındaysanız Türkiye'deki şartlarla çok farklı. Verdiğiiz siteyi de okudum. Güzel bilgi var. 2016 Sonuna kadar üretilen TCE'lerden bahsetmiş. Captur var, MEgane 4 yok. Benim 2017 Megane 4 1.2 TCE'deki motor kodundan bakacağım aynı motor mu diye.
    Bunun dışında benim de eksiltiyor. Biraz daha ölçeyim ciddi eksiltiyorsa ben de serviste hakkımı ararım.
    Slow Down
    Peugeot 3008 e-HDi EAT6 Allure Elegance, Renault Megane HB 1.2 TCE EDC Icon

ahmetyılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Bence kronik bir sorun değil bu. Geçen yaz yağ değişimi yaptım. Bulgaristan yapıp geldim ondan sonra Ankara-Konya-Ege-Akdeniz arası gidip gelmeler vs. 5000 Km yaptım. Yağ seviyesinde azalma olmadı. Aracım 31.000 Km'de.

Teşekkür / Beğen
    Benim aracımda şu anda 28 bin kmde bakımlarını 10_12 bin km de bir senelik yapıyorum 3 senedir yağ eksiltme durumu olmadı. 2017 yeni kasa 1.2 edc captur aracımda

Teşekkür / Beğen

2016 1.2 tce capturum her sene bakımdan önce muhakkak yağ uyarısı verirdi. sağolsun bu senede bakıma 2 ay kala uyarıyı vermiş durumda . 5600 km geçmiş bakımdan bu yana 2000 litre eksiltme var. servisi sıkıştırdım motor değişimi istedim bakalım ne olacak

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)