Sayfa 10 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu
Toplam 105 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: R-Link 2, V2 ile V7 ve V7 ile V8 Yazılım Versiyonları Karşılaştırması ve Farklar

Teşekkür / Beğen

Bu flaşa indirip direk kuruyor muyuz ne linki bu. Rlink güncelleme mi?

kemalu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    İki üç mesaj geriye giderseniz konuşmaları takip ederseniz ne olduğu anlaşılır

Teşekkür / Beğen
    Alıntı kemalu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, öncelikle paylaşımınız için teşekkürler. Benim versiyonum V9.0.34. Sizin paylaşmış oldugunuz versiyonu yükleyeceğim. Fakat V9.0.35 yükselttikten sonra patchli haritanın bu versiyon için ilgili dosyasını bulamadım. Su an elimde 'mm2014_upgrade_igo_903461x_patched' dosyası bulunmakta. Siz orjinal haritayı mı kullanıyorsunuz?

İyi günler

Teşekkür / Beğen
    Alıntı brkmg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, öncelikle paylaşımınız için teşekkürler. Benim versiyonum V9.0.34. Sizin paylaşmış oldugunuz versiyonu yükleyeceğim. Fakat V9.0.35 yükselttikten sonra patchli haritanın bu versiyon için ilgili dosyasını bulamadım. Su an elimde 'mm2014_upgrade_igo_903461x_patched' dosyası bulunmakta. Siz orjinal haritayı mı kullanıyorsunuz?

İyi günler
    Hayır orijinal haritayı kullanmıyorum, 9.0.35 için patch dosyası var. Şu an nereden buldum anımsamıyorum, hatta mesajı yanıtlamadan önce biraz bakındım ama nereden bulduğumu anımsayamadım. Bulursam yazarım ama siz de arayın mutlaka bulursunuz

Teşekkür / Beğen
    Mesajı yazdım hemen ardından linki buldum �� https://www.gpspower.net/renault-nis...tutorials.html

Teşekkür / Beğen
    Alıntı kemalu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesajı yazdım hemen ardından linki buldum �� https://www.gpspower.net/renault-nis...tutorials.html
    Bugün update işlemini sorunsuz bir şekilde yaptım. Sonrasında da kendi haritami tekrardan yükledim. Çok teşekkür ediyorum.

himrag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Kemalu Üstadım, 9.0.34 ile 9.0.35 versiyonu arasında ne fark var? Tespit edebildiniz mi? Teşekkürler.

Teşekkür / Beğen
    yardımcı olabildiğime sevindim. Umarım yeni çıkan 2021 haritasını yüklemişsinizdir.

Alıntı brkmg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün update işlemini sorunsuz bir şekilde yaptım. Sonrasında da kendi haritami tekrardan yükledim. Çok teşekkür ediyorum.
    Konu kemalu tarafından ( 6 Gün önce Saat 01:51 ) değiştirilmiştir.

Teşekkür / Beğen
    Alıntı himrag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kemalu Üstadım, 9.0.34 ile 9.0.35 versiyonu arasında ne fark var? Tespit edebildiniz mi? Teşekkürler.
    ben 7 den 8 e geçmeden, 9.0.34.e geçmeden direk 9.0.35 e geçtim, o yüzden 8 ile ve 9,0.34 ile arasında ne fark var kendi deneyimim olarak bilmiyorum sadece yabancı forumlarda daha seri, daha stabil olduğunu okudum o yüzden son versiyonu tercih ettim. (not: R-LINK 2 nin developer moduna girdiğinizde android sürümüne bakarsanız 2016-2017 model araçların android verisyonun 4 olduğunu görürsünüz. 2020-2021 modellerde de şahsen android 10-11 olduğunu düşünmüyorum. dolayısıyla çok da birşey fark edeceğini sanmıyorum ama her zaman son versiyon iyidir öyle olmasa niye sürekli yeni versiyon çıkarsınlar.. ya ekleme yapacaklar ya düzenleme yapacaklar ya da iyileştirme yapacaklar..

10. Teşekkür himrag Mesaja Teşekkür Etti.
    Beğeni himrag liked this post
    himrag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Kemalu Üstadım, 9.0.35.506 yükledikten sonra MICOM sürümü kaç oldu? Bazı Rus kaynaklı sitelere baktığımda 9.0.35.506 yükleme sonrası MICOM 5607 olduğu yazıyor. Normalde 9.0.34.616'da MICOM sürümü 5615 idi. Acaba bu durum bir sorun yaratır mı? Bir de 9.034.616'dan 9.035.506'ya doğrudan yükseltenler olmuş. Deneyen var mı acaba? veya bilgisi olan? Teşekkürler...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)

Bu Konu için Etiketler