Turkey_Basarsoft_2019.03 (2019.Q1)

gelawej88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Harita güncel bende aynısını kullanıyorum ama başarsoft kadar başarılı bir harita değil eksiklikleri var bazı sokaklar yok sadece kullandım denedim sorunla karşilaşmadım ama başarsoft un lgu dosyası elime geçerse onu paylaşırım ama Ä·ötünün iyisi derler ya buda ondan başar soft kadar kapsamlı değil ama kötüde diyemem en iyisi elimize geçene kadar en iyisi bu

Bu arada daha önce facebook üzerinden paylaşan bir arkadaş aracılığıyla bunun daha önce yüklediğim harita olduğunu farkettim. Bu haritada Osmangazi köprüsü ve bağlantı yolları yok. bu yüzden Sakarya'ya giderken haritada olmayan yoldan dolayı yolu şaşırıp neredeyse köprüye girecekken Google Maps ile çıkış yolunu bulup çıkmıştım. Onun dışında İStanbul içindeki yolları güncel olabilir, bir eksiklik görmedim İstanbul içinde.

sonax

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dosya silinmiş daha önce indirenler rica etsem paylaşabilir mi?

owner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracım 2016 captur daha önce 2018.q4 haritasını yükledim .lqu uzantılı.Başarsoftun 2019 haritası var mı acaba .lqu uzantılı.

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Harita dosyasını gpspower sitesinden takipteyim. Bulduğumda paylaşacağım.

Site yönetimi benzer başlık kalabalığını temizlerse herkes daha kolay bulur aradığını...

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

quartal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Win ce ile yüklemek için açılırken ne yapmamız gerekiyordu arkadaşlar?

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Win ce ile yüklemek için açılırken ne yapmamız gerekiyordu arkadaşlar?
Dboot dan bahsediyorsunuz sanırım. Dboot yüklüyse sisteminizde, cihaz açılırken sol at köşede dboot yazısını görünce ekranın ortasında parmağınızı sağa sola kaydırın, ardarda 2 ayrı uyarı tablosu çıkıyor. OK ye dokunun ikisinde de sonra bekleyin.

quartal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dboot dan bahsediyorsunuz sanırım. Dboot yüklüyse sisteminizde, cihaz açılırken sol at köşede dboot yazısını görünce ekranın ortasında parmağınızı sağa sola kaydırın, ardarda 2 ayrı uyarı tablosu çıkıyor. OK ye dokunun ikisinde de sonra bekleyin.

Evet Dboot yüklü. Teşekkür ederim :)

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Turkey_Basarsoft_2019.03(2019.Q1) indirme linki https://we.tl/t-M9wWMrOM6p
(link güncellendi)
Eyvallah. Yine böyle benden hızlı silahşör çıkmazsa =) lgu dosyasını yapar paylaşırım.

sonax

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Wince’den yapmayı anlatabilir misiniz veya lgu dosyasını yaparsanız çok sevinirim