Turkey_Basarsoft_2019.03 (2019.Q1)

isoş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tam olarak bilmiyoruz. Tarif edebilir misin?
Dboot Kurman lazım forumda konu mevcut dboot kurduktan
sonra winceye girş yapıp usbndeki haritaları koplayıp store kart4 deki nng connet kılosörüne yapıştırman gerekir forumda bilgiler mevcut dediğim gibi.

orakles

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim gibi teknoloji özürlüleri için .lgu dosyası en sağlıklı çözüm oluyor. RebelPhoenix, güzel haberlerini bekliyoruz 🙏😌

gelawej88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dboot Kurman lazım forumda konu mevcut dboot kurduktan
sonra winceye girş yapıp usbndeki haritaları koplayıp store kart4 deki nng connet kılosörüne yapıştırman gerekir forumda bilgiler mevcut dediğim gibi.

Forumda Dboot için araştırdım biraz. bulduğum sayfalardaki linkler hep ölüydü. Bir de bende Media Nav Evo 9.1.3 sürüm kurulu, bulsam bile Dboot uyumlu mu olur bilemedim. Kısaca şimdilik .lgu dosyası olsa işimi çok kolaylaştıracaktı :)

mtahag

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herhangi bir kurulum yapmadan winceye girebilirsiniz. youtubedan da öğrenebilceğiniz winceye giriş için sistem sürümünü görebildiğiniz sayfanın 5 köşesine bastıktan sonra karşınıza bir pin yazabileceğiniz ekran çıkacak. şifresi emin değilim ama 2383 enter sonra 9065. bunun için usb içine mcmtest_activate_4medianav.ini dosyasını atacaksınız. bunu da boş bir txt dosyasının adını değiştirerek oluşturabilirsiniz. sonra winceye giriş yapıp dosyaları değiştirebilirsiniz.

gelawej88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herhangi bir kurulum yapmadan winceye girebilirsiniz. youtubedan da öğrenebilceğiniz winceye giriş için sistem sürümünü görebildiğiniz sayfanın 5 köşesine bastıktan sonra karşınıza bir pin yazabileceğiniz ekran çıkacak. şifresi emin değilim ama 2383 enter sonra 9065. bunun için usb içine mcmtest_activate_4medianav.ini dosyasını atacaksınız. bunu da boş bir txt dosyasının adını değiştirerek oluşturabilirsiniz. sonra winceye giriş yapıp dosyaları değiştirebilirsiniz.

Yanlış bir işlem yapmamak adına toparlayarak sorayım.
9.1.3 media nav evo sürümüm var.
Dboot kurmadan önce FAT32 formatlı bir flaş belleğe boş bir txt dosyasının adını mcmtest_activate_4medianav.ini olarak değiştirerek atıyorum. Ardından, mcmtest_activate_4medianav.ini dosyasıyla birlikte, buradaki (https://www.dosyaupload.com/jfiL) linkteki dosyayı da beraberinde flaş belleğe kopyalıyorum. Sistem sürümü sayfasında SOL ÜST + SOL ALT + SAĞ ÜST + ORTA ÜST + SAĞ ALT köşesine bastıktan sonra karşıma çıkan pin ekranına 2383 yazıp enter dedikten ve sildikten sonra 9065 yazıp enter dedikten sonra WinCE ekranına ulaşmış oluyorum. Usb'deki haritaları koplayıp store kart4 deki nng connet kılosörüne yapıştırmam gerekiyor. DOĞRU MUDUR :) YOKSA ÇORBA MI YAPTIM :)

mtahag

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanlış bir işlem yapmamak adına toparlayarak sorayım.
9.1.3 media nav evo sürümüm var.
Dboot kurmadan önce FAT32 formatlı bir flaş belleğe boş bir txt dosyasının adını mcmtest_activate_4medianav.ini olarak değiştirerek atıyorum. Ardından, mcmtest_activate_4medianav.ini dosyasıyla birlikte, buradaki (https://www.dosyaupload.com/jfiL) linkteki dosyayı da beraberinde flaş belleğe kopyalıyorum.Sistem sürümü sayfasında SOL ÜST + SOL ALT + SAĞ ÜST + ORTA ÜST + SAĞ ALT köşesine bastıktan sonra karşıma çıkan pin ekranına 2383 yazıp enter dedikten ve sildikten sonra 9065 yazıp enter dedikten sonra WinCE ekranına ulaşmış oluyorum. Usb'deki haritaları koplayıp store kart4 deki nng connet kılosörüne yapıştırmam gerekiyor. DOĞRU MUDUR :) YOKSA ÇORBA MI YAPTIM :)

doğrudur. nng içinde content var onun içinden building, poi, map bir dosya daha olabilir sadece bunları değiştireceğiz. o klasörleri silip yeni klasörleri yapıştıracağız.birde lisans dosyası var o da contente girmeden önce. burda hiç birşey silmeden lisans dosyalarını içine kopyalıcaz

siegman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar rica etsem linki güncelleyebilir misiniz?

gelawej88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
doğrudur. nng içinde content var onun içinden building, poi, map bir dosya daha olabilir sadece bunları değiştireceğiz. o klasörleri silip yeni klasörleri yapıştıracağız.birde lisans dosyası var o da contente girmeden önce. burda hiç birşey silmeden lisans dosyalarını içine kopyalıcaz

Bu karmaşadan sonra Anladım ki, """""Allah rızası için biri .lgu dosyası versiiiiin :)))))))""""""