Sayfa 18 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci ... 815161718
Toplam 176 adet sonuctan sayfa basi 171 ile 176 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2020 Sohbet - Muhabbet

Teşekkür / Beğen

S.a Arkadaşlar yeni katıldım aranıza Clio 3 2012 aracim var sizlerden yardımcı olucak varmı dün göstergem kayboldu durup dururken bazen gelip 10 Saniye sonra gidiyor araçta nette Megane 2 lerdede oluyormuş arkasındaki soketi çıkartıp temizliyip takıp düzeliyor bende yapicam aynısıni ama nasıl sökucem plastik kaplamayi boydan boya komplemi sokmem lazım yardımcı olucak Bizim araç Megan 2 gibi değil

Teşekkür / Beğen
    Bir arkadaşımın arabasının arka camının önünde böyle birşey var ne olduğunu çözemedik. Bana tweeter gibi geldi ama bilgisi olan var mı?

RMX1941 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

direncan96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Öncelikle selamlar. 2015 model Megane 3'e sahibim. Aracımda mercekli far mevcut. Kısa zaman önce LED far taktım ama mercek farlarda hizanin dümdüz olması lazım değil mi? Benim aracımın far hizasında sanki 2 tane V harfi varmış gibi. Ben bu far hizasini dümdüz yapabilir miyim?
    Renault Megane 3(ph3) 1.5 dCi Saf 90hp
    Kendi çapında Detailing Temizlikçi, Yarı-Profesyonel Çekim, Sürüş, Retro Değişiklikler ve Mekanikçi

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Led farı çevirip deneme ile ideal çizgiyi bulabilirsiniz diye düşünüyorum. Merceksiz farda bu şekilde ayar yapılıyor ( kaliteli LED far ise )

direncan96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Hocam bugün ustamın yanına gittim ve far ayarı cihazı ile farların ayarına baktırdım. Farların çizgisi tam hizasında dedi ama 2 tane V şekli yerine dümdüz olması lazım değil mi mercekli farda.
    Renault Megane 3(ph3) 1.5 dCi Saf 90hp
    Kendi çapında Detailing Temizlikçi, Yarı-Profesyonel Çekim, Sürüş, Retro Değişiklikler ve Mekanikçi

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı direncan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bugün ustamın yanına gittim ve far ayarı cihazı ile farların ayarına baktırdım. Farların çizgisi tam hizasında dedi ama 2 tane V şekli yerine dümdüz olması lazım değil mi mercekli farda.
    Evet halojen de V şekli oluyor ama mercekte yatay iki çizgi olacak

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)