2020 Sohbet - Muhabbet

mete can demir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamün aleyküm hayırlı geceler

tayfunokan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yuh be arkadaş koskoca forum sitesinde bir bilgi alamadik kaç zamandir boş muhabbete gelen çok kardeşim yardimci olmak bu kadar zor mu? Kapatin en iyisi forum sitesini boşuna vakit harcatmayin sayin yöneticiler...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
yuh be arkadaş koskoca forum sitesinde bir bilgi alamadik kaç zamandir boş muhabbete gelen çok kardeşim yardimci olmak bu kadar zor mu? Kapatin en iyisi forum sitesini boşuna vakit harcatmayin sayin yöneticiler...
Kimse bu forumda para ile iş yapmıyor arkadaşım ve kimseye yuh çekme hakkında bulunmuyor.
Vakti ve fırsatı olan bilgisi dahilinde soruları cevaplıyor, kaldı ki sorduğun soru spor yay meselesi satış sitelerinde gezmende fayda var...

tayfunokan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
usta merhaba yönetici olarak forumdasın ve anlayışlı birinine benziyorsun dikkat çekmek vs kimseye para karsılıgı bırsey yaptırma yonelık bırsey degıldır ...Spor yay dedıgım gıbı ha deyınce bulunmuyor anlatabiliyormuyum oyle kolay olsaydı bır tane alınır takılırdı neyse bırısı bır tecrube endınmısse gorsun dıyedır tecrubelerını paylasamaktır forum sitesi paylasmak gerekıyorsa demek su kı ; bos muhabbete cok ınsan var usta tecrubelı kısı ve kıslerden bılgı almak.ben bır ustayım dızel konusunda ama yay konfor ugrasan arkadaslardan ogrenmek sen konuyu baska anlamıssın

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
usta merhaba yönetici olarak forumdasın ve anlayışlı birinine benziyorsun dikkat çekmek vs kimseye para karsılıgı bırsey yaptırma yonelık bırsey degıldır ...Spor yay dedıgım gıbı ha deyınce bulunmuyor anlatabiliyormuyum oyle kolay olsaydı bır tane alınır takılırdı neyse bırısı bır tecrube endınmısse gorsun dıyedır tecrubelerını paylasamaktır forum sitesi paylasmak gerekıyorsa demek su kı ; bos muhabbete cok ınsan var usta tecrubelı kısı ve kıslerden bılgı almak.ben bır ustayım dızel konusunda ama yay konfor ugrasan arkadaslardan ogrenmek sen konuyu baska anlamıssın
Dizel konusunda uzmansan senden de bu konularda yardımcı olmanı istiyorum, forumda takipte olursan sevinirim... :eyv

tayfunokan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
soran olursa elbette konuda o zaten ozaman yönetici olarak sizden ricam konu başlıgı acın benim için 2015 symbol spor yay aramaktayım ılgılenen, bu konularda bılgı sahıbı olan vs gbı ılgı gosterılırse sevınıırım

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
soran olursa elbette konuda o zaten ozaman yönetici olarak sizden ricam konu başlıgı acın benim için 2015 symbol spor yay aramaktayım ılgılenen, bu konularda bılgı sahıbı olan vs gbı ılgı gosterılırse sevınıırım
Konuyu Symbol bölümünde kendin açabilirsin Tayfun kardeşim...:)

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Günaydın hayırlı işler arkadaşlar [emoji112]

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Gün Aysın Dostlar, Hayırlı Sabahlar... :)

mavidda

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Osman

Merhaba Bana fluence 2013 joy modelimin sigorta akış şeması gerekli hangisi hangi özellik için ?
Bana yardımcı olabilirmisiniz? renault whatsap ekibi yardımcı olmadı
kısa farlarımın ikiside yanmıyor öncelikle sigorta kutusundan kontrol edip ona göre hareket edeceğim.