Renault Clio 4 Görsel Park Sensörü Yardımı

RClio4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
TWR_F TWR_R SPK_on BOSE PTT LHD bunlar neyi ifade ediyor ?
Hocam TWR Olanlar twitterlar F ön R arka SPK on park sensörü sesinin hoparlörden gelmesi bose amfi olan araçlarda bose güçlendirmesi ptt acil yardım olması gerek galiba verdiğim linkte hatırlıyorsam yazıyordu uzun zamandır bakmadım

Lenogi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam merhabalar. Micom Test sayfasında yanlışlıkla ClrCnf(2A) butonuna tıkladım ve ekranda "system not configured please connect diag tool" hatası alıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim acaba?

BurhanD.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba. Link sanırım silinmiş. İlgili dosya elinde olan var mıdır acaba?

yyavuzkeskin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, 2013 model touch paket clio için uygun mudur?

BurhanD.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2017 touch pakette denedim ama sonuç olumsuz maalesef

RClio4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2017 touch pakette denedim ama sonuç olumsuz maalesef
hocam araçta orijinal ekran varsa ve park sensörü fabrikasyonsa olur bic modülü gereklidir

Directixxx

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum. Aracım 2015 captur icon. Media Nav 4.1.0 . Orjinal park sensörü mevcut. Micom test menüden görsel park sensörü yardımını aktif edebilir miyim? Hangi seçenek?

RClio4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum. Aracım 2015 captur icon. Media Nav 4.1.0 . Orjinal park sensörü mevcut. Micom test menüden görsel park sensörü yardımını aktif edebilir miyim? Hangi seçenek?
Merhabalar,

hayır maalesef bu sadece Media Nav Evolution (7.x.x) ve üzerinde oluyor

Tekins

Kayıtlı Üye
59-Tekirdağ
Arkadaşlar Herkese merhaba, çoğu kişinin aracında bildiğim kadarıyla ki kendi aracımdada 2017 model olmasına rağmen sadece sesli park sensörü mevcuttu ve ben bunun hakkında detaylı araştırma yaptım ve sonuç olarak çözdüm. Size nasıl yapacağınız anlatacağım öncelikle verdiğim dosyayı alıp FAT32 biçimlendirilmiş bir usbye atın usb boş olması gerek, https://lisandru.eu/wp-content/medianavskins/micom_manager_files.zip bunu indirdikten sonra içindekileri usbye atın şifre: lisandru.eu
Ve fotoğraflarda olduğu gibi Ayarlar>Sistem>Sistem Bilgisi ve ordan fotoğraftaki
Ekli dosyayı görüntüle 32686 yerlere tıklayın usb takılı olacak sonrasında şifre soracak versiyon 3.x.x ve 8.x.x için 0362 OK Silip 3748 9.x.x için 2383 OK Silip 3748 OK Ve beyaz bir ekran karşılayacak bizi ordan MİCOM TEST Menüsüne basın. Ekli dosyayı görüntüle 32687
, oraya girince 2.Sırada HMI OFF Yazan yeri HMI R Yapın HMI FR Yaparsanız ön arka park sensörü yapmış olursunuz, Ve yaptıktan sonra teypteki power tuşuna basarak çıkın ve arabayı kapatıp kilitleyin 30sn sonra gelin ve geri vitese alın Artık kullanabilirsiniz. Micomdaki diğer bütün özellikler için bana sorabilirisiniz yada bu konu hakkındaki. Kolay gelsin Ekli dosyayı görüntüle 32688
Bende micom test sayfasında "HMI OFF" çıkmadı.