Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yağ seçimi

Atsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı mertkaratas_211 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben disk ve balataları bosch almıştım 4 ay önce hoşumada gitti yağ olarak ben mobil kullanıyorum yıllardır tüm araçlarımda bundada esp5w-30w kullanıyorum filtreleri internetten almayın derim hatta yağıda ustam internette çok fazla sahte ürün var diyor 10-20 fazl ver en azından bilindik yerden al orjinallerini diye uyardı
    Yok filtre falan netten almam ama yağ fiyatı çok farkediyor. Öyle herkez de sahte yağ satamaz olurda denk gelirsen dava ederim ilk defa olmaz tüketici haklarına gidişim. Tüm zararımı ödetirim aracıma da birşey olursa onu da tazmin ederim gerekirse sıfır sandık motor koydururum faturasını yağcıya kestiririm

mertkaratas_211 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Atsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok filtre falan netten almam ama yağ fiyatı çok farkediyor. Öyle herkez de sahte yağ satamaz olurda denk gelirsen dava ederim ilk defa olmaz tüketici haklarına gidişim. Tüm zararımı ödetirim aracıma da birşey olursa onu da tazmin ederim gerekirse sıfır sandık motor koydururum faturasını yağcıya kestiririm
    İnternette şu an önüne gelen mağaza açıp satış yapabiliyor. Karşınızda muhattap bulamadıktan sonra zor tüketici hakem heyeti davalarıda uzun sürüyor bu süreçte arabasız kalmaktansa bir miktar fazla verip görerek bilindik yerden almak mantıklı o zaman da tüketici hakemle uğraşması daha kolay olur sorun olduğunda gibime geliyor.

Teşekkür / Beğen

Ya internet deyince herkes öyle diyor, bakıma gittiğim usta da aynısını söyledi. Google'a yağ yazıp çıkan en ucuz yağı almıyoruz ki. Sonuçta bilindik yerlerin sitesinden alıyoruz. Ben mekato diye bir yerden aldım, adamlar arayıp kargo geldi mi, sorun var mı diye sordular. İçine de hediye falan koymuşlar.
    Dün bakım yaptım ve kışlıkları taktım, arka balata bitmiş. Akşam üstüydü, parçacıya girip sordum, sadece bosch vardı, aldım ben de.
    Bu arada aracınız dizel mi bilmiyorum ancak esp yağ rn0720 karşılamıyor diye biliyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)