Sayfa 91 Toplam 93 Sayfadan BirinciBirinci ... 4181888990919293 SonuncuSonuncu
Toplam 925 adet sonuctan sayfa basi 901 ile 910 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Direksiyon kumanda kolunun aktif edilmesi

Teşekkür / Beğen

ben megan 2 arabama teyb alıcam.direksiyondan kumandalı uygun olanlardan alıcam.navitech yada pıoneer .100 -200 lira arası hangi modeli önerirsiniz.ona göre sizden aparatı alıcam

Teşekkür / Beğen
    araban megan 2 2006 model

kolega35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Özelden yazdım. Selamlar.
    Alıntı ünsal24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araban megan 2 2006 model

Teşekkür / Beğen
    teşekkür ediyorum hocam. kumanda sorunsuz çalışıyor.
    sorun diyemeyiz ama şöyle bir durum var, arkadaki scrollu aşağı çevirdiğimde geri tuşu görevi görüyor, yukarı çevirdiğimde ileri. (orjinalinde tam tersi şekildeydi.) bağladığımız kabloların yeri değiştirilerek scrollun yönü değiştirilebilir mi acaba? olay sadece alışkanlık, olmuyorsa buna da alışırız sorun yok

Teşekkür / Beğen
    Öncelikle güle güle kullanın demek istiyorum. Scrool konusuna gelince orijinalde saat yönüne( aşağıya çevrildiğinde) artma oluyor. Ben de biliyorum. Ancak pek çok kullanıcı oradaki hareketi dairesel değil de doğrusal olarak algılıyor. Yani yukarı çevirme olarak değerlendiriyorlar. Ardından da diski yukarı çevirdiğimizde neden ilerlemiyor, ters çalışıyor şeklinde serzenişte bulundu. Ben de bunun üzerine yazılımı onların istediği gibi( aslında sizin belirttiğiniz şekilde ters çalışır ; yani saat yönünde azalma, saatin ters yönünde artma şeklinde) değiştirdim. İstediğiniz durum yazılımsal olduğundan siz hiç bir şekilde müdahale edemezsiniz.
    Alıntı fatihg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ediyorum hocam. kumanda sorunsuz çalışıyor.
    sorun diyemeyiz ama şöyle bir durum var, arkadaki scrollu aşağı çevirdiğimde geri tuşu görevi görüyor, yukarı çevirdiğimde ileri. (orjinalinde tam tersi şekildeydi.) bağladığımız kabloların yeri değiştirilerek scrollun yönü değiştirilebilir mi acaba? olay sadece alışkanlık, olmuyorsa buna da alışırız sorun yok

Teşekkür / Beğen
    o zaman şimdilik yapacak birşey yok, izmire yolum düşerse size uğrar tekrar programlatırım

Teşekkür / Beğen
    Merhaba Kolega35,

2003 model Scenic1 aldım, üzerinde Pioner DEH 2300UB teyip var (W/R çıkışı mevcut) direksiyon kumandasını kullanabilmek için aparat teklifini gönderebilir misin.

H.c.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Hocam merhabalar, bende alabilir miyim özel mesaj

Teşekkür / Beğen
    Merhabalar. Clio Symbol 2007 yeni araç aldım. Maalesef orijinal teyp olmadığı için direksiyon kumandası çalışmıyor. (bu yazıyı belki bir çok kişi yazdı). Benim hangi aparatları ve teybi almam lazım. Sayfalar da belki bulabilir ama 90 sayfada araştırma yapmak çok zor Şİmdiden teşekkürler..

Teşekkür / Beğen

Almayı düşündüğünüz cihazın markasını ve cihazda cd çalar olup olmayacağınızı yazarsanız ben de model önerisinde bulunurum.
    Alıntı tech__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Clio Symbol 2007 yeni araç aldım. Maalesef orijinal teyp olmadığı için direksiyon kumandası çalışmıyor. (bu yazıyı belki bir çok kişi yazdı). Benim hangi aparatları ve teybi almam lazım. Sayfalar da belki bulabilir ama 90 sayfada araştırma yapmak çok zor Şİmdiden teşekkürler..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 12 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 12 misafir)

Bu Konu için Etiketler