Direksiyon kumanda kolunun aktif edilmesi

Soneroz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün akşamüstü 2006 megan için siparişi verdim bugün öğleden sonra montajını yaptım çok kullanışlı oldu. İlgilenenlere tavsiye ederim. Yalnız küçük bir sorunu var söylemem gerek, tuşları sakin kullanmak lazım, mesela ses açma tuşuna hızlı hızlı tıklayınca mute özelliği aktif oluyor tek tıklayıp basılı tutunca olması gerektiği gibi çalışıyor.

FerhatKym

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2001 clio 2 hb araç için, kaç lira acaba ?

FerhatKym

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, parçayı satan arkadaş özelden yazabilir mi?

muratipek5508

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ustam pioneer mvh s105uı teybine uyarmı

ayazefe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,

aracım 2005 clio 2 16v benzinli teybi satın aldığım arkadaş değiştirmiş ve pioneer deh-2100ub takmış. direksiyonun altında kumanda koluda var. sorularım;

1- benim teyp ile uyumlu mudur bu aparat?
2- ben takabilir miyim yada bir elektrikçiye mi taktırmalıyım?(hiç tecrübem yok)
3- fiyat nedir?

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorularınıza sırayla cevap vereyim.
1- Şuradaki linkte teybinizin arka tarafında w-r girişi olduğu belirtiliyor( sayfa5) . Teybiniz uyumludur. http://www.manualsdir.com/manuals/486079/pioneer-deh-2120ub-deh-2100ub.html?page=5&original=1

2- Size montaj kılavuzu gönderirim. Elinizden az da olsa iş geliyorsa kılavuzdaki fotolara bakarak bağlayabilirsiniz.
3- Aparat 60 TL'dir. Selamlar.

Merhaba,

aracım 2005 clio 2 16v benzinli teybi satın aldığım arkadaş değiştirmiş ve pioneer deh-2100ub takmış. direksiyonun altında kumanda koluda var. sorularım;

1- benim teyp ile uyumlu mudur bu aparat?
2- ben takabilir miyim yada bir elektrikçiye mi taktırmalıyım?(hiç tecrübem yok)
3- fiyat nedir?

MİNİK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam...
benim sorum yada sorunum şu.. 2000 meodel clio RTA var.. üzerinde orjinal kaset çaları var. Direksiyon kumandası devrede değil bunu nasıl devreye alabilirim.?

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kumanda kolu soketi teybe takılı mı? Aracı yeni aldıysanız eski sahibi farklı bir teyp takmış olabilir. Aracı satarken de orijinal teybi takmış ama soketi takmamış olabilir.
selam...
benim sorum yada sorunum şu.. 2000 meodel clio RTA var.. üzerinde orjinal kaset çaları var. Direksiyon kumandası devrede değil bunu nasıl devreye alabilirim.?