Direksiyon kumanda kolunun aktif edilmesi

resital

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracım 2014 renault symbol, teyp Pioneer DEH-7000UB. Aparatı kendim taktım (Kolega35 desteğiyle) .Uyumlu. Ben genelde usb dinliyorum. Klasörlr arasında da ileri geri yapıyorsunuz. Ben kabloları kesmeden topluiğne vasıtasıyla yaptım. Kabloları topluiğneye dolayın. İsterseniz lehimleyin. bantlayın. sokete girecek kısımdan fazla olan uçları kesin. Kabloları sokete geçirdikten sonra hepsini beraber bantlayın. Bu arada Kolega35 e tekrar teşekkür ederim.

Yavuz51

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracım 98 model Renault scenic 1 2.0 8v, aracıma Yeni bir teyp alacağım uyumlu olan hangisisiyse marka model verirseniz onu alayım. Yıllarca kullanabileceğim güzel bir teyp olsun istiyorum ve bağlantı aparatından banada yollarsanız çok sevinirim. Forumda yeniyim bilgileri atarsanız çok memnun olurum

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
W-R ( kablolu kumanda ) girişi olması şartıyla tüm marka teyplere aparatı yapabilirim. Model önerisi istiyorsanız Pioneer MVH-S105UI, Sony DSX-A210UI, Kenwood KMM-U11, Alpine UTE 72BT, JVC KD-X120 olabilir. Mesaj kalabalıklığı olmaması açısından bundan sonra yazacaklarınızı cherno359@hotmail.com adresime yazar mısınız.
Aracım 98 model Renault scenic 1 2.0 8v, aracıma Yeni bir teyp alacağım uyumlu olan hangisisiyse marka model verirseniz onu alayım. Yıllarca kullanabileceğim güzel bir teyp olsun istiyorum ve bağlantı aparatından banada yollarsanız çok sevinirim. Forumda yeniyim bilgileri atarsanız çok memnun olurum

unsalba

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[h=1]Merhaba, aracım 2008 model Kango, teybim ise Jvc Kd-R436, direksiyonda kumanda kolu var fakat aktif değil, hoparlörlerimin ne olduğunu bilmiyorum (ses çok kötü değil ama çok ta iyi değil)
kumanda kolunu aktif etmek ve telefon görüşmeleri için teybe bağlanmak istiyorum birde mümkün olursa ses kalitesini biraz arttırabilirmiyim ?
Yardımlarınız için teşekkürler.
[/h]

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, öncelikle şunu belirteyim; sizin cihazınızın direksiyon kumandası desteği yok.Aparat ile kontrol edilemez. Ses kalitesi konusuna gelince ben ses sistemci olmadığımdan bu konu hakkında bilgi sahibi değilim. Bilgim olmayan bir konuda da doğru olmayan bir şeyler yazmayı uygun görmüyorum. Selamlar.
Merhaba, aracım 2008 model Kango, teybim ise Jvc Kd-R436, direksiyonda kumanda kolu var fakat aktif değil, hoparlörlerimin ne olduğunu bilmiyorum (ses çok kötü değil ama çok ta iyi değil)
kumanda kolunu aktif etmek ve telefon görüşmeleri için teybe bağlanmak istiyorum birde mümkün olursa ses kalitesini biraz arttırabilirmiyim ?
Yardımlarınız için teşekkürler.

yuxelmurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar konu aktif mi?

SRCNRGR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, yeni aldığım araçta orijinal teyp var ve çalışıyor. Ancak direksiyondan Kuman’da kısmı aktif değil. Daha önce yaptıran var mı? Masrafı yeni bir teyp ten daha mı fazla olur?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

frontrunner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uzun bir süredir konuyu takip edemiyorum . Yıllar önce sony için yaptırdığım cihaz çalışıyor. Ancak soğuk havalarda sapıtıyor. Ses dışında diğer tuşlar kafasına göre hareket ediyor. ileri , geri olarak gidiyor. Benim sorum yeni yapılan aparatta bu sorunlar var mı birde ekranda radyo bilgileri çıkıyor mu. Benimkinde ekranda bir şey görülmüyor. Bir de fiyat nedir Sony de

frontrunner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aslında bir sorum daha var bir önceki kumanda aparatınıda bana siz yapmıştınız sony dsx-a30 için bu yeni sony modellerine de uyumlu mudur? DSX -110 veya DSX -210 için [h=1]S[/h]